Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Multiproblem - wojsko, surowce, silos.

  1. #1
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia

    Multiproblem - wojsko, surowce, silos.

    Dzień jak co dzień - nie miałem do czynienia jeszcze z błędami o których huczy na całym forum, jakoś ani razu nic się nie zdarzyło na przygodzie i handlu. Po dziś dzień. Na dzień dobry straciłem surowce, która chciałem sprzedać tj. 1000 rudy żelaza, wystawiłem "aukcje", a ona się nie pojawiła, surowców też nie ma.

    Uznałem, że to jakiś błąd i wszystko zaraz się rozwiąże samo. Wystawiam silos i... on też znika. Odzyskam go w ogóle?
    To jeszcze nie wszystko. Skończyłem mrocznych kapłanów, a wojsko wróciło w okrojonym składzie - brakuje kuszników i konnych. Wrócą? Jeżeli tak to kiedy?
    No fuck was given that day.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Problem widmowych ofert jest znany BB i obiecano go rozwiązać ( cierpliwości Ci życzę) , natomiast co do wojska, to sprawdź czy nie wraca osobno (menu Gwiazdy specjalna ikona) - jeśli nie dodałeś wojska do jakiegoś gienka w trakcie przygody, to za ok. 1,5 godziny po przygodzie wróci samo.

  3. #3
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    natomiast co do wojska, to sprawdź czynie wraca osobno (menu Gwiazdy specjalna ikona) - jeśli nie dodasz wojska do jakiegoś gienka, to za ok. 1,5 godziny po przygodzie wróci samo.
    Wiem jak to funkcjonuje w grze i zanim napisałem ten temat kilka razy sprawdziłem, czy wszytko jest okej - zrobiłem 2 razy reloga i wojska nie ma, co do tego jestem pewny
    No fuck was given that day.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pozostaje Ci tylko pismo do Pomocy Technicznej - tu na forum nikt Ci nie pomoże. I tak miałeś szczęście, bo nie piszesz o innych problemach z przygodą (brak dropu, nieproszeni goście itd.).

    Na spokojnie wyjaśnij to sobie z Pomocą Techniczną.

  5. #5
    konkur4
    A mnie zastanawia ten fakt:

    Według mnie opłata za oferte, jak i surowce z niej przepadają, według innych tworzy się kolejka ofert na tym slocie, osobiście uważam, że to bujda. Niech mi ktoś wyjaśni jak jest w takim przypadku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.