Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz że moja propozycja jest godna wprowadzenia do gry?

Głosujących
41. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    40 97.56%
  • Nie

    1 2.44%
  • Tak, ale wprowadziłbym pewne zmiany

    0 0%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Propozycja dot. czatu w grze... tryb AFK

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Nowy Świat
    Dlatego tak jak napisałem - automatyczne wyłączenie po wykonaniu dowolnej akcji w grze - kliknięciu w budynek, przesunięciu mapy, napisaniu na czacie

  2. #12
    Osadnik Awatar nerwusek
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ciekawa propozycja... jednak afk powinno się włączać automatycznie po 15 min minimum... dodanie informacji "będę o 15" myślę zbędne...
    swoja droga jak piszesz do kogoś z "kropka" a ci nie odpowiada to samo się nasuwa że jest afk ;]

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Nowy Świat
    Właśnie w tym cały problem, że niektórym się jakoś nie nasuwa i zanim wrócisz zdążą napisać całą nowelę albo i powieść na temat "gdzie jesteś, odpowiedz na moje pytanie!" a pytanie jest gdzieś tam, w początkach, napisane godzinę temu... :P (Nie, tu jeszcze mi się nie zdarzyło ale ogólnie więcej niż kilka razy)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.