Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Brak potwierdzeń (TICKET) na zgłaszane problemy

  1. #11
    Osadnik Awatar Andre_NH
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowy Świat
    pisałem wielokrotnie dlatego, gdyż nie otrzymałem potwierdzenia. Zawsze otrzymujesz potwierdzenie? No widzisz, ja nie otrzymałem.

    Zapomniałem dopisać, że z innego konta też potwierdzenia nie przychodzą, więc wina zapewne leży nie po mojej stronie.
    Ostatnio edytowane przez AnTurek ; 16.10.2012 o 16:47

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    To że nie otrzymałeś potwierdzenia nie oznacza, że nie zostało ono wysłane. Z doświadczenia wiem, ze bardzo często tego rodzaju wiadomości trafiają do folderu spam. W przypadku niektórych darmowych usług pocztowych przepadają bez śladu.

  3. #13
    Osadnik Awatar Andre_NH
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowy Świat
    Qtre, sprawdzałem folder SPAM od razu, po za tym, ja mam konto komercyjne, a nie darmowe.

    A tak nawiasem pisząc, czy pomimo nie otrzymania potwierdzenia TICKET zgłoszenie dociera do Supportu?

  4. #14
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Qtre Zobacz posta
    Sam jesteś sobie winien, że nie otrzymałeś odpowiedzi. Jeżeli zasypywałeś support wielokrotnie takim samym zgłoszeniem to prawdopodobnie zostały one oznaczone jako spam i zamknięte bez udzielania odpowiedzi. Następnym razem wyślij jedno zgłoszenie i cierpliwie poczekaj. Nie jesteś jedyną osobą, która zwraca się z jakimś problemem do supportu.
    Bardzo mądre słowa, tyle ze wiele ludzi tego nie rozumie i jeszcze śmią mi powiedzieć ze czytam niezrozumiale ich posty.

  5. #15
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    AnTurek, sytuację już (wstępnie) wyjaśniliśmy za pomocą Prywatnych Wiadomości, więc temat zamknę.

    Przy okazji - część z Was może zastanawiać się dlaczego wyedytowałem pierwszy post:
    zamieszczanie danych związanych z Waszymi kontami, gdziekolwiek, może być niebezpieczne. Nawet podanie samego adresu e-mail przypisanego do konta sporo ułatwia ewentualnemu oszustowi.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.