Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Zabrali mi akt własności studni artezyjskiej...

  1. #11
    Osadnik Awatar Andre_NH
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowy Świat
    Jestem tego samego zdania, że nazwa "akt własności" powinna dotyczyć tych itemów, które nie przepadają. A jeśli "akt własności" studni jest jednorazowy, to sorry, ale oddanie za niego 95 klejnotów to trochę za drogo.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    potwierdzam, mnie też zginęła studnia którą dostałem, ale wcześniej jedną KUPIŁEM ZA KLEJNOTY i też zginęła.Nie ma się co gorączkować bo wiadomo że i tak nas oleją, piszą jakieś bzdurne wyjaśnienie , albo wcale nie odpiszą >

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pisze dokladnie "studnia artezyjska zawiera 6000 wiader wody " to jakim cudem wy widzicie w tym nieskonczonosc?

  4. #14
    Osadnik Awatar Andre_NH
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowy Świat
    6000 wiader wody dla jednego wydobycia, w ramach którego możesz rozbudować studnię nawet do 5 levelu. Akt własności powinien oznaczać to, że po wyczerpaniu wody studnia wraca do menu gwiazdy, tzn. trzeba ją postawić od nowa, zaczynając od 1 levelu. Ja to tak rozumię i wydaje mi się, że chyba większość. Jeśli jest inaczej, to zostańmy przy sformułowaniu 6000 wiader wody, po co nazywać ją "Aktem własności".

  5. #15
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Moze to jest i dla niektorych mylace co nie zmienia faktu ze to jest nadal 6000 wiaderek wody jaby sie to nie nazywalo.Co do studni to czas sie pogodzic juz chyba ze sie zawalily.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Akt własności to akt własności. Są tacy co kupili studnie za klejnoty (czyli także za prawdziwe pieniądze) i przez wiele miesięcy stawiali te studnie i dokupywali więcej przekonani ze tak działają i koniec. Nie ma obowiązku czytania forum bo może gdzie suport napisał ze te studnie to błąd i za parę miesięcy zabiorą studnie.
    Uważam ze zostałam nabita w butelkę przez twórców. Nie otrzymałam powiadomienia ze taka zmiana działania studni ma nastąpić. W związku z tym suport powinien zwrócić klejnoty tym, co kupowali w przekonaniu ze na stale będą je mieli.

    Jeszcze podkreśle, że nie tylko nazwa wprowadza w błąd ale przede wszystkim długi okres działania powrotów do gwiazdy.
    Ostatnio edytowane przez NaSzpilce ; 18.10.2012 o 16:09

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z definicji aktu własności nie wynika, że dana rzecz będzie w Twoim posiadaniu przez cały czas.
    Akt własności określany jest przez kryteria podziału posiadania.
    Kryterium tego podziału określa zakres władztwa nad rzeczą.
    1 - posiadacz samoistny- ten, kto rzeczą faktycznie włada jak właściciel - posiadanie właścicielskie
    2 - posiadacz zależny - użytkownik, najemca, dzierżawca - posiadanie czasowe
    Określa to artykuł 336 Kodeksu Cywilnego.
    Art. 336. Posiadaczem rzeczy jest zarówno ten, kto nią faktycznie włada jak właściciel (posiadacz samoistny), jak i ten, kto nią faktycznie włada jak użytkownik, zastawnik, najemca, dzierżawca lub mający inne prawo, z którym łączy się określone władztwo nad cudzą rzeczą (posiadacz zależny).
    Z charakteru funkcjonowania studni artezyjskiej wynika, że jesteśmy my, gracze tylko tej studni najemcami.
    Więc przestańcie się proszę upominać o coś co prawnie się Wam nie należy.

  8. #18
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    NaSzpilce, studnie zakupione w Sklepie nigdy nie powracały do menu gwiazdy - błąd ten (bo to błąd, studnie nie powinny wracać do menu gwiazdy) jest związany wyłącznie ze studniami, które zostały przyznane za pomoc przy testach.

  9. #19
    Początkujący Osadnik Awatar Agra76
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam.
    Ja z innej beczki. Mamy problem z zadaniami gildii (Settlersowi Maniacy). Od kilku dni jedno z zadań po prostu zawisło w oczekiwanych( szalony zakład- zbiorniki nawadniające), postanowiliśmy je anulować. Nie przyniosło to żadnego rezultatu. Nadal znajduje się w oczekujących zadaniach. Jedynie liczba osób które ukończyły zadanie wzrosła do 1. W gildii jest 63 graczy. Proszę zobaczcie co z tym.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.