Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Eksplaotowanie pół dyniowych

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Eksplaotowanie pół dyniowych

    Mam takie pytanie co dzieje się z polami dyń po ich wyeksploatowaniu? Znikają i nie da się ich na nowo postawić? Każdy przedmiot ze sklepu np. studnia wraca do menu gwiazdy po wykończeniu zasobu. Jak jest z dyniami?

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Studnie ze sklepu nie wracaja do menu po wyeksploatowaniu.

    Pola dyniowe tez nie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czyli trzeba racjonalnie wydobywać dynie - tak aby otrzymać 1350 dyń. ;]





  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja mam studnie artezyjska która wraca :-), skoro pól dyniowych nie da się odnowić to po cholerę ten event trwa taki okres czasu, nietrafiony pomysł na event, czyżby twórcą gry już nie zależało na graczach??

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kiedyś ktoś zrobił coś dla siebie, ale widząc ze innym się to podoba to postanowił na tym zarobić. Dzieci kiedy dorośniecie...

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MocarnyKnur Zobacz posta
    Ja mam studnie artezyjska która wraca :-), skoro pól dyniowych nie da się odnowić to po cholerę ten event trwa taki okres czasu, nietrafiony pomysł na event, czyżby twórcą gry już nie zależało na graczach??
    Nie wiem czy czytałeś inne posty i wątki ale po skargach graczy i ich niezadowoleniu z gry. Sądzę, że twórcy mają w ******** "głębokim" poważaniu graczy i zależy im głównie na zarabianiu . Od co to takie moje sugestie/przemyślenia (abym bana nie dostał bo ostatnio same ostrzeżenia i nagany otrzymuje :P)





  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MocarnyKnur Zobacz posta
    skoro pól dyniowych nie da się odnowić to po cholerę ten event trwa taki okres czasu?
    Żebyś zdążył zebrać dynie z małych cmentarzy z których wydobywasz najwyżej 3 dynie dziennie czyli trwa to 15 dni, zauważ że nie wszyscy logują się codziennie.

    Edit: Plus lagi i bugi powodujące zbiór tylko jednej dyni dziennie i event zaczyna wydawać się zbyt krótki.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Kylar_Slyterin Zobacz posta
    Nie wiem czy czytałeś inne posty i wątki ale po skargach graczy i ich niezadowoleniu z gry. Sądzę, że twórcy mają w ******** "głębokim" poważaniu graczy i zależy im głównie na zarabianiu .
    jedyne co to niestety mogę poprzeć.
    zaczynałem grę podczas eventu piłkarskiego - naprawdę event mnie pozytywnie zaskoczył, żałuje że tak późno zacząłem bo jedynie mecz otwarcia zrobiłem. teraz od długiego czasu zapowiadany coraz bardziej był event haloween.. no to już sie cieszyłem na coś pokroju eventu - bitwy w stylu meczy, codziennie quest, dodatkowo pola dyń. świetnie. szkoda tylko że z wielkiego szumu okazał się.. piardzik? niewypał? porażka?
    po 3 pola dyń każdego rodzaju, a jeżeli chcesz więcej dyń? zapraszam do sklepu .. dynie tylko i wyłącznie za diamenty..

    co do sposobu na zarabianie - diamenty, popieram - kazda gra musi się utrzymać.
    Najlepszy przykład jak można mądrze zarobić - podnosisz wyższy lvl budynku za diamenty, albo czekasz tydzień... czy kolejny - masz bezpłatną oferte, chcesz więcej - albo diament albo moneta.. ok 100krotnie popieram..
    ale event gdzie dynie poza polami możesz tylko i wyłącznie kupić za diamenty to.. porażka i rozczarowanie.. albo jak kolega napisał - pokazanie jak bardzo gracza można mieć w 4 literach.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Ssivy Zobacz posta
    po 3 pola dyń każdego rodzaju, a jeżeli chcesz więcej dyń? zapraszam do sklepu .. dynie tylko i wyłącznie za diamenty..


    ale event gdzie dynie poza polami możesz tylko i wyłącznie kupić za diamenty to.. porażka i rozczarowanie.. albo jak kolega napisał - pokazanie jak bardzo gracza można mieć w 4 literach.
    Mozna spokojnie dynie kupic na handlu (cena do bani ale mozna)nie tylko za klejnoty.Pozatym w kazdym evencie mozna zdobyc samodzielnie konkretna liczbe przedmiotow eventowych z gory ustalona (pomijam wielkanocny bo tam odkrywcy znosili).W evencie pilkarskim tez po wykonaniu lancucha meczy pilkek juz nie bylo(tylko handel+ kupno za klejnoty).Zgodze sie ze misji jest z deka malo i ciekawiej by bylo jakby bylo ich wiecej ale jest jak jest.Pozatym mysle co kto ma w 4 literach to jego osobista sprawa
    Ostatnio edytowane przez Draxopix ; 16.10.2012 o 15:11

  10. #10
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Jewels1 Zobacz posta
    Żebyś zdążył zebrać dynie z małych cmentarzy z których wydobywasz najwyżej 3 dynie dziennie czyli trwa to 15 dni, zauważ że nie wszyscy logują się codziennie.

    Edit: Plus lagi i bugi powodujące zbiór tylko jednej dyni dziennie i event zaczyna wydawać się zbyt krótki.
    . W tym jest taki cwancyk, ze rozłożona ilość dyń na dzienną produkcje jest tak mała. Aby gracze nie mieli możliwości marudzenia na forum po wyeksploatowaniu pól że nie mają nic do roboty, dyń prawie niema, a event jest dopiero w połowie.
    Do tego muszę wam wytłumaczyć że ta gra nie jest tylko dla graczy, więc przestańcie chrzanić głupoty że BB chce tylko zarobić. Nizej wam wytłumaczę o co mi dokładnie chodzi bo to zdanie samo w sobie przeczy.

    BB projektując event, muszą wziąć pod uwagę: Po pierwsze czy event będzie dość interesujący. Po drugie muszą przewidzieć wysyp dyń na handlu w grze, i możliwość wystąpienia multikont. Dlaczego? Bo dynie same w sobie są właściwie walutą na której można zarobić. JEżeli interesuje cie kupno np. Tego Żniwiarza za 1600dyń to musisz wyskrobać sobie skarpetę. Ale dlaczego? A po to ze osobie której ten event nie za bardzo przypadł do gustu mógł zarobić na waszej pazerności.
    Dlaczego pazerności? A dlatego ze nic nie robicie ciekawego tylko narzekacie że BB to pazery i liczą tylko na zarobek nie zwracając uwagi na graczy. Ale co jest w tym najlepsze, biorąc pod uwagę ten opis? To ze niczym się od nich nie różnicie. Waszym zdaniem, IS powinno być za darmo, w tym evencie tyle powinno być dyń, abyście mogli się obkupić za free unikatami, a inni gracze (którzy chcą się pozbyć dyń) nie powinni waszym zdaniem mieć możliwości zarobienia na waszej chciwości. Jeżeli kiedyś ktoś z was będzie chciał osiągnąć jakikolwiek sukces w życiu to zacznie rozumieć takie pojęcia. A BB też musi jakoś utrzymać serwer dlatego chcą aby znalazły się osoby wpłacające pieniądze. Ale póki co to zachowujecie się jak banda rozpieszczonych bachorów które w życiu wszystko dostawały za darmo.


    Na czyjeś kroki patrzysz a swoich śladów nie widzisz.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 16.10.2012 o 15:54

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.