Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Zablokowane konto BŁĄD W OBSZARZE !!!!!

  1. #1
    Karlotka

    Zablokowane konto BŁĄD W OBSZARZE !!!!!

    Witam serdecznie,
    od czwartku 11.10.2012 nie mam swojego konta, gdyż po oddaniu jako ostatnia misji gildyjnej nagle wylogowało mnie z konta i teraz przy logowaniu mam informację "W tym obszarze wystąpił błąd. Proszę spróbować później" Wysłałam informację do supportu do dzisiaj zero odpowiedzi. Nie zależałoby mi tak gdybym nie poświęciła bardzo dużo czasu na tą grę, oraz pieniędzy. Poziom 41 ... Weteran ... i bardzo mocno rozbudowana Wyspa. Proszę o informację co dalej z moim kontem ????????? Takie straty jakie ja już teraz mam są niedopuszczalne !!!!!! Co się dzieje z tą grą ??????

    Karlotka

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    To smutne że czlowiek który gra w ta gre od kilku dobrych miesiecy bądź co bądź napedzajac pieniadze włascicielom gry, pozostaje bez jakiegokolwiek supportu ze strony technicznej. Ja rozumiem ze moze być dużo zgłoszeń, ale 4 dni i nic ? porażka !


    WIem ze to ciagle wersja beta, nie byloby problemu gdyby znikło troche surowców lub cos, ale takie zgloszenia powinny byc rozpatrywane i naprawiane najszybciej jak to mozliwe.

    Wg mnie wstyd dla administracji, ciekawe czy ktoś bedzie mial odwage się tu odezwać/ ?

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Zrozumiałbym jeśli by to było konto 15 poziom i support odkłada na ostatni plan, ale mówimy tu o 41 poziomie, o graczu który naprawdę poświęcił swój wolny czas i swoje środki aby ta gra się rozwijała, a takim zachowaniem administracja tylko pokazuje jak jej zależy na graczach, a raczej tylko na ich pieniądzach -,-

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    1,134
    Serwer
    Nowy Świat
    Dzień dobry,

    Support pracuje od poniedziałku do piątku, w określonych godzinach. W sobotę i niedzielę nie.
    Jeśli wysłałeś wiadomość w czwartek, to dostaniesz odpowiedź. Ale na równo w czwartek/piątek wysyłali swoje wiadomości też inni gracze. Są też pewnie wiadomości z innych dni. Nie jesteś jedynym graczem na TSO, wiem że wielu by chciało być obsłużonym natychmiast lecz support ma określony czas pracy i określoną "moc przerobową". Kilka tysięcy osób na każdym serwerze, jest ich 7. Wyobraź sobie że nawet 200 zgłoszeń dziennie. To są oczywiście wzięte liczby z powietrza, może być więcej zgłoszeń. Trzeba cierpliwie poczekać.

    Pozdrawiam,
    MOD_Soliren

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowy Świat
    Widzę że na koncie jest weteran . A to oznacza jedno - wydane pieniądze , czyli to o co chodzi twórcom tej gry .
    W zamian za wydane pieniądze właściciel konta otrzymuje ...... no właśnie , co otrzymuje ???
    Zablokowane konto oraz zero jakiejkolwiek pomocy przez 3 dni ....
    Brawo . Prowadzenie dalej takiej polityki z pewnością zapewni twórcom masę nowych graczy oraz góry wydanej przez nich kasy

  6. #6
    Karlotka
    Jak miło, że jakiś MOD się odezwał, ale takie tłumaczenie jest troszkę nie fair ja rozumiem że jest wiele zgłoszeń mało ludzi do pracy ale wystarczyłby jakiś krótk mail że w ogóle ktoś interesuje się moją sprawą, to nie jest jedyna gra online w jaką grałam i wiem jak to powinną działać, pieniążki zbierać to każdy chetny od zaraz ale czasem warto się zainteresować poszkodowanymi zwykłymi szarymi ludkami

    Z wyrazami szacunku
    Karolina

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam,

    Soliren z 200 zgłoszeń 85% odpowiadane jest z gotowców. Wątpię abyście dostawali "dziennie" tyle zgłoszeń, pare dni w miesiącu może się taka ilość pojawić.
    Osoby odpowiedzialne za zgłoszenia powinny być ogarnięte na tyle aby w miarę szybko max do 48 godzin odpisać na wiadomość lub podbić ją na wyższy poziom a nie zostawiać ją bo nie umiem albo nie wiem.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    campanada - tyle w tym temacie... a tak poważnie to jak szanowna koleżanka zauważyła może jakiś mały mailik dla świętego spokoju by się przydał.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Skandal zeby takie rzeczy sie zdarzały. Sprawa powinna byc wyjasniona w tempie ekspresowym.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kilka tysięcy na serwer, oj z niecierpliwością czekam na odpowiedź supportu w sprawie straty ogromu wojska mojego przez lagi.
    Od soboty nie robię przygód, bo takim psikusem mnie o 11 serwer raczył, że tyle wojska przez lagi straciłem, że nie mogę kontynuować przygody (wiktora).
    Chciałbym długo się rozpisywać na ten temat, ale powiem tylko tyle.

    Karolinko czekamy do poniedziałku na odpowiedź supportu, oby była ona pomyślna jak i w Twojej tak i w mojej sprawie.
    Zobaczymy ile jest warty support TSO.

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.