Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Co się dzieje z drewnem!?

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj
    Produkcja drewna nie jest wartością stałą, jest to nawet napisane po najechaniu myszką na przyrost pni w podsumowaniu gospodarki. Szczególnie jeśli masz dużą produkcję te 99 sztuk na 12h to liczba, która spokojnie mieści się w granicy błędu.

    Poza tym różnice typu mniej niż być powinno mogą wynikać z buffów. O ile się nie mylę podsumowanie przelicza na 12h na podstawie aktualnej produkcji a taki np. koszyk działa zaledwie 9h i gdy przestanie działać pojawiają się 3h z prawdopodobnie minusem (tak przynajmniej jest u mnie bo rzucone kosze mam 2x dobę). Gdy są buffy mam +21k, gdy zejdą jestem na minusie.
    Ostatnio edytowane przez LazurowyGaj ; 18.10.2012 o 16:39

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja mam zawsze drzewo iglaste jak wchodze ok +300 do +500 i mi ubywa drewna cały czas... dziennie nawet dochodzi do 2 k ... To musi być jakiś bug czy coś..

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.