Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Event Halloween

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Event Halloween

    Witam.
    Mam mały problem z produkcją dyń. Postawiłem wszystkie smentarze około 10 rano, czyli te z cyklem 8-śmio godzinnym powinny się wyprodukować około godziny 18, a tak nie jest, ok jest tylko z jednym polem, w dwóch pozostałych nic się nie wyprodukowało, a pozostały czas do 1-wszego cyklu od 10-tej rano to prawie 3h, dynie będą dopiero około 22... wychodzi że cykl produkcji w tych 2-óch smentarzach to 12h... o ile dynie się pojawią...?
    Kolejny problem to cykl produkcji dyń 4h, drugi cykl powinien się zakończyć około 18 (od 10-tej rano), a zakończy się około 19:15, o ile znów się coś nie "popsuje"...
    Z taką "produkcją" nie uda się wyprodukować wszystkich dyń do końca eventu...

    Jakieś sugestie ?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam
    Mam ten sam problem. Tez w jakiś cudowny sposób czasy produkcji mi się przesunęły.

  3. #3
    konkur4
    I ja doznałem zmiany czasu produkcji w małym smentarzu, stoi od rana uspany, co jakiś czas sprawdzałem jaki jest stan jego produkcji, a jak przyszło do oddania dyni do magazynu czas pokazywał 3 godziny...

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    mnie również wycofało do 3 godzin.... 10min...tylko na polach 8h....nie dosc ze taki czas to jeszcze syfi
    Ostatnio edytowane przez Lightowy ; 11.10.2012 o 21:36

  5. #5
    mktiger
    u mnie rowniez, 1 serie zebralem, do nastepnej mialem 3h a teraz mam 8h

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    teraz równiez mam 7h na polach 45...pracują od 9 rano nadal 45 i zostało mi 10 min do pola 4h a jest ponad 3h teraz masakra co sie dzieje

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy ktoś coś tutaj odpowie???
    Najbardziej wkurza mnie nie to że coś się dzieje z grą, tylko że nikt nie raczy odpowiedzieć.
    Super.....

  8. #8
    daveandnokia
    a nie lepiej od razu zgłosić do supportu niż tutaj wypisywać? Kto ma tutaj odpowiedzieć tobie gusiek??

  9. #9
    Osadnik Awatar mack0wski
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Czarci Gaj
    tez tak mam jedno pole w ogole nie produkuje od 8 rano mam 45 dyń w nim.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.06.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    u mnie z kolei jest inny babol - ze zwykłych pól znikają dynie ale nie są one dodawane do magazynu...

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.