Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Problem z zadaniem eventowym Błyszczące światła

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj

    Problem z zadaniem eventowym Błyszczące światła

    Witam problem jest z bardzo silnym światłem w zadaniu trzeba zrobić 2 sztuki i przyznać znajomemu któremu we wcześniejszym zadaniu ciemność daliśmy na budynki niestety po wejściu do tego znajomego w gwieździe nie ma bardzo silnego światła i nie da się wykonać zadania

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar renmaister
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mam to samo
    Ostatnio edytowane przez renmaister ; 11.10.2012 o 11:16

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar Merigoldin
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Światło może przyznać tylko gracz, którego jest wyspa. Ciemność możesz rzucić TYLKO znajomemu. Jak chcesz premie x4 (wynikającą z bardzo silnego światła). Najpierw prosisz znajomego, aby rzucił Tobie Ciemność, a potem SAM (z tego co wyprodukujesz w składzie) rzucasz bardzo silne światło.


    Przy okazji zamieszczę swój problem:
    Pisałam już do supportu i zgłaszałam, że nie mam (i raczej nie pamiętam abym miała) zadań głównych i nagród za nie. (o ich istnieniu dowiedziałam się przez przypadek na czacie gildii). Dzisiaj po zatwierdzeniu nagrody za misje od Eliota (magiczny pył) NIE POJAWIŁA mi się od niego nowa misja.
    Co robić?? Czekam na w miarę szybką odpowiedź bo event mija.
    Dołączam print screena:
    http://tinypic.com/r/ac3fb9/6

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bo zapewne misja jest tylko 1 na dzien , podobnie jak zadanie dzienne.
    Wiec sie pojawi po 4 rano

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar Merigoldin
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    No właśnie podobno jest ich nieskończona ilość (zasłyszane na czacie pomocy).

  6. #6
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zadań eventowych (od Dyniogłowego :P) jest tylko 8 o ile dobrze pamiętam .... i koniec.
    Ostatnie to włączyć światło na wyspie i koniec .... tylko kilkadziesiąt dyń extra z tego się da zdobyć, reszta z pól.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Merigoldin dzięki za wyjaśnienie jest dokładnie tak jak napisałaś pomogło

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar Merigoldin
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Picasso_PL dzięki bo już w panikę wpadłam, że znowu coś nie tak ja robiłam zadania z marszu i się zdziwiłam jak się skończyły. Niestety problem z zdaniem głównym (nagrodami za awans) dalej pozostaje nierozwiązany

  9. #9
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przed zadanie blyszczace swiatla jest o ciemnosci. Zrobilem ciemnosc, rzucilem zonie na dwa budynki i zadania nie zaliczylo mi (jej analogicznie tak). Teraz mam jakby pol wykonanego zadania. WTF?

  10. #10
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    O problemie z premiami i misjami od Eliota (raz zalicza uaktywnienie premii a raz nie) już wiem. Jako rozwiązanie (tymczasowe) proszę spróbować uaktywnić jakąś inną premię na wyspie - na przykład półmisek ryb.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.