Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: Handel po poprawkach na halloween

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat

    strata marmuru

    Też straciłem wszystko co było wystawione na handel ..... nieładnie , mam nadzieję że będzie to zrekompensowane 3000 marmuru

  2. #12
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ze strony obslugi cisza wiec rozumie ze nabrali wody w usta i kombinuja jak ladnie ulozyc zdanie uspokajajace. Ale luz, za tydzien dostaniemy po 20 dyn i przeprosiny. Jakby nie patrzac to nie jest wina polskiej moderacji tylko durni z BB.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wczoraj wystawiłem wieczorem cztery aukcje na handlu. Dzisiaj nie ma ani towaru, ani monet. Historia sprzedaży jest pusta. To nie jest już pierwszy raz.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Rowniez wczoraj wieczorem wystawilem przygode wikingow. Dzisiaj nie mam ani jej ani monet.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowy Świat
    Gy wydaje się, że tej gry nie można już bardziej zepsuć BB wprowadza aktualizację sortowania, która praktycznie zabija handel. Nie potrafię sobie nawet wyobrazić kto programuje tę grę i kto ją testuje. Chyba, że obie te czynności mają miejsce w zamkniętej toalecie.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Steffeeek Zobacz posta
    Rowniez wczoraj wieczorem wystawilem przygode wikingow. Dzisiaj nie mam ani jej ani monet.
    Łączę się z Tobą i kilkoma innymi takimi jak ja i Ty. Też znikły mi Wikingi, 350 granitu i reszta nieważna....

    P.S. "Kilka" cennych rzeczy musiało zniknąć z handlu - pytałem xaar'a - to mówił że już walczą z tym, ale i tak powiedział żeby pisać do supportu - to napisałem...

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie zniknęło 4000 mieczy ze stali ,które wystawiłem na sprzedaż

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ponad 14 k monet poleciało w kosmos, plus pare innych pierdołek, na razie odpowiedzi z supportu brak.

  9. #19
    Osadnik Awatar Tyiga
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia
    Do mnie właśnie wróciło wszystko czego brakowało rano. Wylogowałam się i zalogowałam ponownie i szczęśliwie wszystko jest a historia handlu działa

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z uporem maniaka BB widze wprowadza nowe eventy a setki ludzi krzyczyało po evencie piłkarskim, ze NIE CHCEMY NOWYCH EVENTOW- CHCEMY ZEBY GRA DZIAŁAŁA BEZ BŁEDÓW. Zamiast naprawic to co jet to dorzuca sie nowe problemy. Nie kumam tego ale cóz widocznie taka polityka przynosi wieksze zyski. Wiec nie pyszczyc tylko kupowac klejki

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.