Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Handel po poprawkach na halloween

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mnie tez wcięło 200 map, pisałem do supportu w tej sprawie i odpisali ze dziękują za zgłoszenie i że sprawa została przekazana do działu technicznego, w celu dokładnej analizy. I na tym sie skończyło, zadnej odpowiedzi

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    zniknelo mi 3k monet i 400 dyn... co to ma wgl byc? Czy teraz jak sie wystawia oferty to sa one na stale a jak sie nie sprzedadza to zasoby znikaja?
    Ostatnio edytowane przez Nagrael ; 13.10.2012 o 09:45

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czy ktos dostal jakakolwiek odpowiedz z suportu na temat straconych ofert handlowych w noc wprowadzenia ewentu ?????
    czy moze nas olali - zastanawiam sie bo juz pisałem w tym roku 3 razy do nich i nigdy nic mi nie odpisali ...

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja nie dostalem żadnej odpowiedzi od suportu w sprawnie zniknięcia 800szt granitu w noc aktualizacji - tylko rozmowa z bb_xaar w grze i nic dalej.

  5. #45
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeśli zgłoszenie zostało prawidłowo zarejestrowane w naszym systemie (jeśli tak się stało, autor zgłoszenia otrzymuje wiadomość e-mail z potwierdzeniem), odpowiedź zostanie udzielona, co do tego nie należy mieć wątpliwości.

    Dodatkowo, gdy ja otrzymam więcej informacji na temat "zaginionych" transakcji, od razu Was o tym poinformuję.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.