Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: Handel po poprawkach na halloween

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia

    Handel po poprawkach na halloween

    Niestety nie da sie inaczej tego okreslic...

    Z okazji eventu zostalismy uszczesliwieni "poprawa" sortowania w handlu.
    Obecnie proba posortowania ofert na stronie innej niz pierwsza konczy sie przelaczeniem stron na pierwsza... posortowana co prawda, ale nie ta, o ktora chodzilo.

    Inaczej mowiac w po ostatnich poprawkach mozemy sobie obejrzec posrotowane kilka najstarszych ofert, ktore nikogo nie interesuja.
    Sortowanie czegos nowszego zostalo usuniete... czyzby wstep do calkowitego usuniecia handlu?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    witam, wystawiłem wczoraj oferty na handel, miecze z brązu z złoto i drewno liściaste z iglaste. Dzisiaj nie mam ani mieczy, ani drewna liściastego ani zapłaty za nie. Historia handlu pusta. Znikło to co wystawiłem i nie mam to co za to chciałem. proszę o interwencję.

  3. #3
    Osadnik Awatar Boski_Caesar
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja w ten sposób straciłem jakieś 5,5 k desek egzotycznych. Nie mam pojęcia ile, bo nie spisuje ofert. Nie mówić już o jednostkach które miały mi wrócić po konserwacji....

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kto mi zwinął moje 300 granitu pozostawione na noc w kantorze handlowym ? Sprawca proszony o dobrowolne poddanie się karze

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też straciłem wszystko co było wystawione na handel ..... nieładnie , mam nadzieję że będzie to zrekompensowane .

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez robson66666 Zobacz posta
    Też straciłem wszystko co było wystawione na handel ..... nieładnie , mam nadzieję że będzie to zrekompensowane .
    Tak dostaniesz 20 dyn na przeprosiny

  7. #7
    Osadnik Awatar Boski_Caesar
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowy Świat
    Tylko niech nikt mi nie mówi że to nasza wina, bo nikt nie ostrzegał o tym. I jak usłyszę że mam czekać do następnej konserwacji to mnie coś strzeli... Już i tak dwa tygodnie czekałem na jednostki które mi zwiało na przygodzie. Dziś piszę do supportu i liczę że dostanę odpowiedź która mnie bardziej usatysfakcjonuje niż poprzednie.

  8. #8
    emer1597
    straciłem na handlu 4*400 koni, miecze, drzewa egzotyczne i co gorsza Wikingów których wystawiłem na sprzedaż , ani kasy , ani nie wrócili , ani żadnego śladu w Historii, zresztą w Historii nie ma NIC, co wprowadzenie tego idiotycznego ewentu porobiło
    NAPRAWCIE TO !!!
    Ostatnio edytowane przez emer1597 ; 11.10.2012 o 10:09

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja straciłe dzisiaj w nocy 1k granitu- ani kasy ani granitu rano - dziękuje bardzo za eventowy prezent. Jak znam życie to team nic z tym nie zrobi.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat

    strata marmuru

    Cytat Zamieszczone przez beny2k Zobacz posta
    Tak dostaniesz 20 dyn na przeprosiny
    Też straciłem wszystko co było wystawione na handel ..... nieładnie , mam nadzieję że będzie to zrekompensowane 3000 marmuru bo tyle straciłem

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.