Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81

Wątek: 3 osoby w okradać bogatych - uwaga na kupowanie przygód

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj

    3 osoby w okradać bogatych - uwaga na kupowanie przygód

    Wczoraj rozpocząłem przygodę okradać bogatych, od samego początku nie moglem jednak wysłać zaproszenia dla znajomego(opcja zaproś była nieaktywna). Jakie było moje zdziwienie jak wieczorem zobaczyłem że w przygodzie jest osoba która nawet nie była w moich znajomych. Ok błąd po ostatnich aktualizacjach, pomyślałem i wysłałem zgłoszenie do supportu. Odpowiedzi dalej nie otrzymałem ale dziś w przygodzie pojawiła się trzecia osoba , w przygodzie 2 osobowej są 3 osoby(w załączniku zrzut ekranu). Jedyne co udało mi się ustalić rozmawiając z jedną z osób to to że przygodę zakupiła przez nowy handel (tak jak ja) i po rozpoczęciu jej trafił od razu do mojej przygody częściowo już zrobionej. Nie twierdze że jest problem z każdą przygodą kupioną na handlu(sam już robię z trzecia taka a problem pojawił się dopiero teraz) ale uznałem ze lepiej ostrzec innych bo problem w przypadku zakupu droższych przygód może być bardziej dotkliwy i sam wolałbym aby mnie inni ostrzegli.
    Jedno wiem na pewno że do czasu następnej aktualizacji nie rozpocznę/nie kupie żadnej lepszej(droższej) przygody.

    Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: okradacbog.jpg, 
wyświetleń: 1097, 
rozmiar: 66.9 KB, 
ID: 639.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    moja historia tej przygody wyglada tak


    kilka dni temu kupilem okradac bogatych na handlu

    dzis odpalilem i nawet nie wchodzilem na mape, od razu wyslalem wojsko, po godzinie wszedlem na mape i ku mojemu zdziwieniu bylo juz tam dwoch innych graczy..(spoza kregu moich znajomych)

    oczywiscie nikogo nie moge zaprosic ze znajomych, czekamy az wpadnie ktos czwarty

  3. #3
    Osadnik Awatar Pirotechnic
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dzisiaj włączyłem czarnych rycerzy, po chwili mi wyświetliło że zaprosiłem 7 osób !! SIC !! Przecież przygoda jest dla trzech osób, a ja nikogo nie zapraszałem !!

  4. #4
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale jaja !!! to nieźle namieszali ..... i pytam się .... po są te "testy" na testowym serwerze ???

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    jak to po co zeby ustalić jak najlepiej i najwięcej ludzi skasować

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    ale na testowym nie dojdzie sie latwo do czarnych bo lv trzeba prawie samemu bic i surowce ;p wiec kto sie na to porwie ?? ;D

  7. #7
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo proszę zgłosić ten problem bezpośrednio do Supportu - postaramy się go zweryfikować.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    Ten sam problem tylko z wyspą piratów ...

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Czarci Gaj
    o dziwo pirotechnic jest też w mojej przygodzie czarni rycerze, rozpoczętej dzisiaj, jest tam 10 aktywnych graczy, wszystko zrobione od samego początku, a nikogo jeszcze nie zaprosiłem, na wyspie jest pięciu graczy z namiotami

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    ja tez mam podobny problem rozpoczełem dzis wikingów wysłałem generałow i sie okazało ze jak weszłem na mape przygody to nie jestem u siebie tylko u kogos kto juz prawie skączył te przygode i nawet nie mam tego gracza w znajomych

Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.