Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 81

Wątek: 3 osoby w okradać bogatych - uwaga na kupowanie przygód

  1. #41
    grim_reaper
    Mnie tylko zastanawia - jak to juz ktos napisal - jak po wszystkich tych testach moze dochodzic do takich pomylek !!! I dlaczego reakcja supportu jest taka powolna . Dlaczego support nie potrafi wynagrodzic graczom strat , przeciez nie placi realna kasa !!! To tylko wirytualne monety , mapki i inne surowce . Moze powinni sie przyznac swoim przelozonym , ze niepotrafia czegos naprawic , albo ze sa bledy i trzeba to ludziom jakos wynagrodzic > No tak , ale wtedy mogliby zostac zastapieni ludzmi , ktorym sie faktycznie chce cos zrobic i potrafia to zrobic , nie tylko kazac nam czekac i czyscic cache i cookies.

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    Wirusa, nie pozbędziesz się dopóki nie naprawią tego ... ja tak samo na wyspie piratów utknąłem i siedzę i czekam ..

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Czarci Gaj
    mam tak samo z wikingami rozwiązał juz ktos moze ten problem z tymi przygodami ?
    przed chwila dostalem klejnoty za przygode
    Ostatnio edytowane przez Noxit ; 12.10.2012 o 14:46

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    A próbowaliście odpalić inną przygodę ? :P Ja na przykład niby wiszę na wyspie piratów ( jest ciągle odpalona i jestem na niej z 4 osobami) , ale właśnie odpaliłem sobie matczyna miłość ... Błąd za błędem ale wychodzi na to, że jednak mogę robić dalej przygody? Głupie to ale może chociaż coś zrobię w końcu ..

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Czarci Gaj
    Moi czarni rycerze zniknęli. Odpalam następnych, sprzedałem i kupiłem dzisiaj od znajomego - powinni być czyści.

  6. #46
    Osadnik Awatar Pirotechnic
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Czarci Gaj
    Przygodę mi wyłączyli, w końcu mogę grać, ale poniesionych 7 dniowych strat oraz za przygodę mi nie zwrócili

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie był zwrot za wikingów. Ale nadal wiszą (wersja na 13 chętnych). Jutro mija tydzień.

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy takie sprzedanie i odkupienie od znajomego przygody na pewno pomaga na ten bug? Kupiłam sporo przygód pierwszego dnia nowego handlu.

  9. #49
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Problemem są dotknięte przygody, które zostały zakupione przed ostatnią konserwacją (11.10.2012) - przygody zakupione "po" funkcjonują prawidłowo.

    Jeśli u kogoś wystąpił opisany wyżej problem (dot. przygód, w których jest za dużo uczestników) proszę pisać bezpośrednio do Supportu.

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowy Świat
    Dobrze, ale ja mam ok 30 przygód zakupionych przed konserwacją. Co z nimi?

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.