Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 81

Wątek: 3 osoby w okradać bogatych - uwaga na kupowanie przygód

  1. #31
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jacek399a, to prawdopodobnie dlatego, że uruchomiona przez Ciebie przygoda pochodziła z "wczorajszego" handlu, jeszcze sprzed konserwacji - takie przygody mogą być nadal dotknięte problemem. Przygody, które zostały zakupione przez handel po konserwacji, będą działały już prawidłowo.

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    no tak ale nie mogę robić żadnych przygód swoich bo wyspa mi "wisi" a przyjąć zapka też się nie da więc się zastanawiam nad tymi 5 lvlami

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Kiedy Szanowni Państwo zamierzają naprawić błąd?

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    jacek399a, to prawdopodobnie dlatego, że uruchomiona przez Ciebie przygoda pochodziła z "wczorajszego" handlu, jeszcze sprzed konserwacji - takie przygody mogą być nadal dotknięte problemem. Przygody, które zostały zakupione przez handel po konserwacji, będą działały już prawidłowo.

    Takich sprzed konserwacji mam ponad 400. Dajecie gwarancję, że teraz wszystkie są ok?

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    nie są ok bo ja dziś odpaliłem kolejną sprzed konserwacji ... no i utknąłem na amen ani swojej przygody ani u kogoś nie mogę robić a czas do końca wyspy to ponad 2 dni jeszcze bo rośnie i maleje, rośnie i maleje

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przed rozpoczeciem przygody warto ja sprzedac i odkupic przez handel ze swoim znajomkiem...moze wtedy bedzie ok?

  7. #37
    Początkujący Osadnik Awatar Frodziak
    Dołączył
    10.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    ja mam to samo odpaliłem wczorja czarnych kupionych na handlu kilka dni temu i zonk... napisałem do supportu i zobaczymy czy oddadzą mi przygodę.
    Najgorsze jest to że mam jeszcze 5 takich przygód kupiony przed wczorajszą poprawką.


  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    jacek399a, to prawdopodobnie dlatego, że uruchomiona przez Ciebie przygoda pochodziła z "wczorajszego" handlu, jeszcze sprzed konserwacji - takie przygody mogą być nadal dotknięte problemem. Przygody, które zostały zakupione przez handel po konserwacji, będą działały już prawidłowo.
    witam,
    BB_xaar to ja mam pytanie, kupilem 3 przygody Okradać Bogatych przed tą przerwą konserwacyjną, ale na szczęscie ich nie odpaliłem. Tylko, że one w gwieździe nie "poszły" na koniec kolejki tylko się wymieszały i niewiem które to są kupione, a które te co miałem wcześniej. Czy jeśli je wystawiłbym na handlu to one cały czas będą z błędem? jeśli tak to co z innymi przygodami od graczy, korzy je kupowali po nowym handlu a przed wczorajszą przerwą, czy będą miały błędy? Wtedy będzie strach kupować przygody.(moga jeszcze krążyć na handlu te kupione przed konsrewacja wczorajszą)
    Pytanie do wszystkich, czy ktoś miał problem z przygodą kupiona po ostatniej konserwacji?

    Pozdrawiam

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Nowa Ziemia
    podpisuje sie pod slowami pawlito80_zenada i kilo mulu!w gwiezdzie sie miesza wszystko jak chce i kiedy chce...skad teraz wiadomo,ktore przygody sa dobre a ktore zbugowane?moze zamiast proponowac ciasteczka ustosunkujesz sie do tego i dasz jakas propozycje?

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Czarci Gaj
    A jak mam się pozbyć odpalonych czarnych?. cały czas jest 7, 8 dni do końca, anulować się nie da, 3 dni nie mogę nic zrobić, nie mówiąc o tym, ze strach odpalić coś droższego. z BB to prawdziwa przygoda. Jak pisałem programy w asemblerze to takie jaja się działy jak ktoś mylił adresowanie zawartością komórki z adresowaniem bezpośrednim. zawartość się ciągle zmieniała, wiec i program robił co chciał. Ale ja chce moje 300 mapek i możliwość dalszego robienia przygód.

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.