Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 81

Wątek: 3 osoby w okradać bogatych - uwaga na kupowanie przygód

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    jednak udało sie skączyć przygode ale nie ja ją robiłem tylko ktos inny i jestem poszkodowany bo straciłem wikingów których odpaliłem z gwiazdy wiec pytam tutaj Panie Community Manager Xaar skoro nie odpowiadacie na emaile ani prywatne wiadomości kiedy odzyskam tę przygode ???

  2. #22
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    adzikk, w sprawie rekompensaty proszę pisać bezpośrednio do Supportu - nie wiem, czy będą w stanie coś zaoferować (każdy przypadek jest analizowany indywidualnie), ale zdecydowanie warto spróbować.

    Natomiast jeśli chodzi o odpisywanie na wiadomości - tak, czasami odpisuję z opóźnieniem, nie jestem w stanie monitorować wszystkich źródeł informacji/wiadomości jednocześnie.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Słoneczny Gród
    BB_xaar zablokujcie nowy handel, tworzone są celowo widma przygód i budynków. Niektórzy userzy w tym się już pewnie wyspecjalizowali. Coraz więcej tego jest i nie ma pewności, że nie kupi się widma. Działa to podobnie jak niedawno dublowane kosze.

  4. #24
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    szpilek, jest spora szansa, że już podczas dzisiejszej konserwacji pojawi się fix również na to - gdy dostanę potwierdzenie, dam znać.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Czarci Gaj
    w mojej przygodzie czarni rycerze jest teraz 13 osób
    nie da sie jej anulowac, w plecy 300 mapek i cały dzien. Suport o rekompensacie nic nie wspomina, to dranstwo.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.07.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    Dajcie troche im czasu na naprawe tych bledow, pomyslcie ze dzisiejszy event jest taka nagroda za bledu ktore byly i ktore beda, oj bo bedzie tego sporo, wszyscy o tym wiemy

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wikingowie na 10 graczy. I czas przygody zamiast spadać, rośnie. Uruchomiłem we wtorek 9.10 ok 15 a na chwilę obecną do końca przygody zostało ponad 8 dni (sic!).

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    15.06.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    Mam podobny problem. Uruchomiłem wczoraj Wikingów. Wszedłem na przygodę, a tam wszystko już pozamiatane. W szczegółach 3 uczestników. A dzisiaj czas przygody wrócił do 8 dni.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja dostałem dziś rekompensatę - 150 mapek za wyspę piratów. Odpalam kolejnych a tam co? Przygoda skończona i 2 kolejne osoby ... no nie moge

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    Próbowałem anulować tą przygodę ale się nie da ... Myślałem ze może chociaż do kogoś będę mógł dołączyć i też nie mogę .... Support pisze, że nie wiedzą kiedy naprawią ... I teraz takie pytanie o radę Jak myślicie może warto odpalić w tym momencie koszary i prowiant na 5 lvl ? Nie wiadomo kiedy błąd naprawią , a jeśli dopiero podczas następnej konserwacji? Z kolei jeśli jutro też lipa Co myślicie?

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.