Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Geolog gubi czas poszukiwania złoża!

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Geolog gubi czas poszukiwania złoża!

    Witam,
    zauwazylem blad z czasem poszukiwania zloz przez geologow.

    Przypadek 1:
    Geolog wyslany na poszukiwania zloza, zamykam gre. Właczam po okolo godzinie, patrze na czas poszukiwania a ten nie zmniejszyl sie.

    Przypadek 2:
    Geolog poszukuje zloza, czas do odnalezienia okolo 10 minut, wylaczam - wlaczam po ok.20 minutach i widze, ze geolog zresetowal czas poszukiwania zloza i musze czekac kolejne 4h na odnalezienie wegla.

    Jak zauwaze cos jeszcze, napisze.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tez tak mam.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    to są ewidentne bugi gry

    Co zrobić? :
    1. Zgłosić supportowi - i tylko chyba to
    2-awaryjnie wyczyścić cashe przeglądarki i wsio.





  4. #4
    grim_reaper
    Posluchajcie Kylara on wie co pisze

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Mam to samo: wyslalem 3 geologow, 2 na poszukiwanie marmuru i 1 na wegiel i wyszedlem
    po 25 min lognalem sie spowrotem i wegiel 3:35 pozostalo(prawidlowo) a marmur 25 min ..... wiec chyba random jakis maja wprowadzony do gry

    PS
    KYLAR PRZESTAN W KAZDYM WATKU BZDURY WYPISYWAC - MOZG SOBIE WYCZYSC A NIE CACHE SPAMERZE

  6. #6
    konkur4
    Mam podobny problem, zaobserwowałem to zjawisko 2 razy.
    Wczoraj, myślałem że poprostu mi się przewidziało, wysłałem 2 geologów na poszukiwanie kamienia oraz jednego na poszukiwanie marmuru, po około 10 minutach również tym dwóm powierzyłem misje odnalezienia marmuru, i pierwsi marmur znaleźli ci dwaj, a dopiero potem ten pierwszy.
    Ale to co zdarzyło się przed chwilą to już nie przypadek. O godzinie 17:30 wysłałem 2 geologów na poszukiwanie marmuru i jednego na węgiel, o 18:00 również tych dwóch z marmuru podesłałem na poszukiwanie węgla. Chciałem otrzymać 3 nowe złoża węgla jeszcze dziś przed północą. Sprawdzałem w tym celu nawet wiadomości systemowe. Co wyszło? Godzina 22:00, dwóch geologów znalazło złoża węgla, a ten który powinien znaleźć już dawno - pozostały czas 2:36.
    Co jest grane ja się pytam?
    @edit
    W przeciwieństwie do państwa up nie wychodziłem z gry przez ten czas, jedyne co to przemieszczałem się między wyspą, przygodą, a wyspą znajomego (raz), więc tym bardziej powinno być wszystko w porządku. Any question?

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród
    teraz tylko czekamy na komentarz "znawcow" w stylu wyczysc pamiec itp. Mam to samo i to nie tylko u geologow. Bylo juz to opisywane nie raz ale najdziwniejsze jest to co zdazylo mi sie dzisiaj. Odkrywca skonczyl poszukiwanie przygod 1d 8h 2x tego samego dnia!!! Wiem ze to jest TSO i tu sie dzieje wiele ciekawych rzeczy ale takie zakrzywienie czasoprzestrzeni to chyba na nobla zasluguje

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ten problem występuje już parę miesięcy. Zgłaszałem go jeszcze w wakacje.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dużo ludzi ma z tym problem jak i ja. W tej minucie właśnie geolog szuka kolejny raz rudy żelaza bo się wylogowałem w międzyczasie ! Nikt nie reaguje. Nawet nie przyzna się, że tak jest a wystarczy sprawdzić logi jeśli istnieją. Na pomocy wciskają głupoty, że kumpel wszedł na Twoje konto i puścił jeszcze raz. Żadne argumenty nie trafiają. Na forum można sobie tylko ponarzekać albo poczytać o czyszczeniu ciasteczek co oczywiście g... daje bo nie może tam być zapisana taka informacja. Do Supportu nie mogę napisać bo po naciśnięciu "Wyślij" strona w Chomie się rozjeżdża a w FF niby ok ale nie dostałem z moich 10 wysyłek ani jednego potwierdzenia na maila. Teraz jeszcze straciłem w nocy 300 granitu na handlu i też nie mogę napisać. Eeee ręce opadają. Człowiek to bezsilny jest wobec władcy władców Władyki

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja do tego wszystkie co Ty masz piniek8 mogę dorzucić że sytuacja podobna z dyniami też przeskakuje produkcja... jak z geologiem...

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.