Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 69

Wątek: niewidzialny silos i mlyn w gwiezdzie

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podobny problem - kupiłem silos i nie ma ani silosa a ni towaru, którym zapłaciłem. W historii trnsakcji jest widoczny zakup.

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    ja też taki sam problem jak wyżej
    Mam nadzieje, że support coś odpisze.
    Ktoś jak wysyla mi oferte za silos to moge akceptowac, ale u niego ten silos to też widmo.
    na handel nie moge wystawic bo jak wchodzę w sprzedaż to pkazuje mi oczywiście ze mam 2 budowle specjalne, wspomniany silos i studnia chyba ale ich nie pokazuje w ogole

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    27.04.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. Kupiłem silos za dynie. Dynie zeszły z magazynu. Silos nie pojawił się w menu gwiazdy. Transakcja kupna/sprzedaży dopiero po kilku godzinach pojawiła się w historii. Minęły już 48h a silosa dalej nie mam (dyń oczywiście też nie).

    2. Studnia artezyjska (ta od BB) też znikła z menu gwiazdy.

    Błąd zgłoszony do supportu. Czytając wpisy na forum widzę, że to jakaś większa awaria, niedoróbka... Aż grać się odechciewa.
    Rozumie, że mogą w grze występować błędy ale powinny być one NATYCHMIAST naprawiane.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podobna sprawa.Miałem zakupić silos od kolegi z Gildii.Wysłałem ofertę on ja zaakceptował jednak system odrzucił transakcję.Wynik.Silos na miejscu u sprzedajacego ,a u mnie brak powrotu towaru.Transakcja wisi w kantorze handlowym jako anulowana a przedmiotów brak.

    Badziectwa ciąg dalszy.Przed chwila wcieło 38 map.Cudowna gra.Ma więcej niedoróbek niz chińskie auto z 2006 roku.Życzę wszystkim producentom tego "gniota" dobrego humoru...
    Ostatnio edytowane przez BB_xaar ; 15.10.2012 o 14:32 Powód: Proszę korzystać z opcji "Edytuj".

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Jedna rzecz to to że nie ma go widocznego. Mam to samo. Druga to to, że mając nawet podświetlony nie można za niego nic kupić. Sprzedać owszem ale już kupić za silos nie da się większości ofert, zależy jak zaskoczy nasza "cudowna gra".

  6. #26
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Niewidzialne" budynki proszę zgłaszać bezpośrednio do Supportu, im więcej informacji nt. transakcji podacie tym lepiej.

    MasterofPain, czasami ilość surowców w magazynie nie odświeża się od razu. Jeśli po przelogowaniu się ilość surowców nie wróciła do "normy", również proszę napisać do Supportu.

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.07.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mi z gwiazdy znikły przygody jak nie jestem w stanie tego wytłumaczyć , pisałem do supportu, nie uzyskałem odpowiedzi jak do tego doszło.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mapy wróciły po kilku godzinach.Natomiast o dyniach słuch zaginął.Napisałem do Suportu i na razie "spieprzaj dziadu..."

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    wystawiłem na handel silos i mlyn zniknęły oferty pisałem do supporta i nic ponagliłem za pytanie dalej nic

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    U mnie zniknęły dwa silosy. Oba miałem wystawione na HANDLU. Okazało się, że mogłę sprzedać te "niewidzialne silosy" na Handlu ale tylko akeptując ofertę innego gracza. Jak chciałem wystawić sam to na moim magazynie silosów nie było.
    Zatem one są tylko w nowym wymiarze niewidzialności
    Oczywiście pisałem do supportu ale zanim coś odpiszą to minie ruski miesiąc

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.