Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 69

Wątek: niewidzialny silos i mlyn w gwiezdzie

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia

    niewidzialny silos i mlyn w gwiezdzie

    Mam problem związany ze zniknięciem silosa i młyna. Nie pokazują mi się w menu gwiazdy. Ale mogę bez problemu sprzedać go na handlu, jeśli ktoś chce kupić.

    Wymieniłem ten item tez bez problemu z innymi graczami, ale u nich tez się nie pokazuje w gwieździe. Mogę te przedmioty kupować na handlu i są normalni w gwieździe.

    Jedyne rozwiązanie jest jeśli ktoś z supportu wymieni się ze mną na silos (1 szt.) i młyn wodny (1 szt.). Proszę tylko nie pisać, żebym czekał na czwartkowy restart.

    Pozdrawiam,
    Mogiel

  2. #2
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Podejrzewam że padłeś ofiarą nieuczciwych transakcji. Gdzieś już czytałem, że jest możliwość wystawienia na sprzedaż aktu własności a chwilę po wystawieniu postawić we wiosce np. wystawioną studnię, następnie wylogować się .... no i po rynku krąży już tylko widmo...

    Jeśli to prawda, to mam nadzieje że BB szybko to naprawi a owych spryciarzy odpowiednio rozliczy.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dodam jeszcze, że ten silos i młyn miałem pobudowane na własnej wyspie przez dzień. Ale postanowiłem go sprzedać. zburzyłem i wystawiłem na handel, po skonczeniu czasu ofert, przedmioty nie wróciły do Gwiazdy, tylko gdzieś krążą bo mogę je sprzedać, ale nie mogę ich wystawić.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hej, ja mam to samo z silosem. Wystawiłem na handel już nie wrócił mogę nim płacić. Napisałem w tej sprawie do suportu, wyjaśniają sprawę. Jeśli jest to cwaniactwo graczy powinni zablokować konta nieuczciwych osób. Takie moje zdanie.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Coś mi się wydaje że te widmowe Młyny, Studnie i Silosy to tylko wierzchołek góry bugowej w nowym handlu. Wielu graczy narzeka że znikają im z handlu także inne surowce.

    Czyżby problem z widmowymi ofertami miał znacznie szerszy zasięg ?


    Apeluję o uczciwą grę a do BB o szybką reakcję !

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam nadzieje że sprawa w miarę szybko i sprawnie zostanie wyjaśniona. Ja dalej nie sprzedaje widma bo jest to bez sensu i tylko robi kłopoty innym. Mam nadzieje że odzyskam swój silos. Jeśli suport mi coś odpisze zamieszczę tutaj informację. Pozdrawiam

  7. #7
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy wspomniany silos nadal jest podświetlony na szaro? Czy może wszystko wróciło już do normy?

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie nadal nic nie pojawiło się w gwieździe. Ale oba budynki nie sa na szaro, tylko ich po prostu nie ma w menu gwiazdy.

  9. #9
    daveandnokia
    powinni zablokować nowy system handlu, wrócic do starego, a nowy testować dalej...

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie tak samo jak u kolegi, w gwiazdce nie ma nic ale można tym handlować. sprawdzałem można wysłać do kogoś u niego także się nie pojawi lecz jak wyśle się do niego oferte z silosem to może zaakceptować i silos "widmo" wraca.

Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.