Zamknięty wątek
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: Nowy handel - znikajace oferty - wyjaśnienie

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    Poprosze teraz szanownego moda o oddanie mi 600 granitu ktore wcielo mi z handlu. Nie interesuja mnie zadne Twoje wyjasnienia oddaj mi prosze 600 granitu ktore stracilem dzis na handlu nie otrzymujac za nie zaplaty.

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    Krang w odpowiedzi na Twoje posty - mod jest wolontariuszem mającym pilnować porządku na czacie / forum - bo tego nie robi support. mod nie rozwiązuje problemó z grą, tylko problemy z użytkownikami. Jesli masz problem z grą należy napisać do właściwej instancji czyli supportu... No chyba, że Ty jesteś z tych ludzi, którzy świeże pomidory kupują w aptece... w takim przypadku przepraszam, ale nie mam młotków

  3. #23
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    hehehe a co to juz swieta ?

  4. #24
    Osadnik Awatar SZYNSZYL
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z własnej obserwacji zauważyłem następującą zależność jeżeli chodzi o znikające surowce w handlu.

    1. Surowce znikają gdy wystawione są więcej niż 3 oferty na handlu.
    2. Czwarta oferta w chwili akceptacji (lub nie) może przepaść, mam tutaj na myśli zniknięcie surowca i/lub brak zapłaty za niego.
    3. Relog w tym wypadku nic nie daje. W historii nic nie ma.
    4. Oferta POJAWIA SIĘ OD NOWA jeżeli w tym czasie zostanie sprzedana jeszcze jedna partia towaru ze slotu 1,2,3.
    5. Gdy pozostałe oferty nie zostaną sprzedane można stracić.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam

    wystawiłem 10000 tysięcy łuków lecz nikt ich nie zakupił a nie wróciły do mnie, zawsze było ok lecz tym razem wystąpił jakiś problem. Co zrobić ?

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    relog

  7. #27
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Krang: niestety mam tylko prawa na forum i tylko tu mogę coś zrobić.

    Co do ostatnich zniknięć podczas przerwy konserwacyjnej proszę pisać do supportu, podczas wgrywania aktualizacji pojawił się błąd który zablokował niejako wszystkie tranzakcje które kończyły się podczas przerwy konserwacyjnej (dokładnych szczegółów nie znam) dlatego wszelkie te przypadki proszę zgłosic do supportu, będą rozpatrywane w kolejności zgłoszeń (w weekendy support nie pracuje, wysłanie większej ilości nie przyspieszy procedury a jedynie ją wydłuży i przesunie w czasie wszystkie inne zgłoszenia)

    Co do historii to tu prawdopodobnie jest kolejny błąd, niestety tym razem sam nawet nie wiem jak to funkcjonuje.

    Pozdrawiam
    MOD_Zakrecony

  8. #28
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Mi znikly dwie przygody pare dni temu które anulowalem i dotąd sie nie pojawiły, wiec nie ma mowy aby wszystko w handlu wracalo. Ostrzegam przed anulowaniem własnych ofert.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  9. #29
    Melon_man
    Ja miałem podobną sytuacje raz wystawiłem 180 000 węgla za silos, transakcja zaakceptowana, węgiel przeszedł do gracza silos do mnie nie, nie pomagają relogi oraz odczekanie 2 dni, nic próbuje dalej, wystawiam ponad 2000Monet za silos, znowu ktoś korzysta z mojej oferty i ponownie monety przechodzą do gracza a silosa nie ma, i znowu relogi i odczekanie nic nie dało, szlag mnie trafi z tym nowym handlem, bug na bugu, mam sparaliżowany handel nic z tego typu przedmiotów do mnie nie trafia a moje surowce wychodzą, PIEKNIE!

  10. #30
    Osadnik Awatar mack0wski
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Czego NIE robić? Nie czyścić w tym przypadku cache w którym przechowywane są informacje o dokonanych tranzakcjach.
    człowieku a co ma kasza przegladarki do logów z serwera? widać nie masz ŻADNEGO pojecia o tym co piszesz.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.