Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: Nowy handel - znikajace oferty - wyjaśnienie

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam, chciałbym się zapytać odnośnie nowego handlu, jak to się dzieje iż wystawiam 4 partie danego towaru z czego sprzedają się wszystkie 4 partie (tak pokazuje system w krótkich informacjach w szybkim okienku), w historii po relogu oraz czyszczeniu cache i cookis pokazuje mi ze sprzedałem tylko 2 partie a reszta sprzedanych partii znika nie wracając do magazynu ani nie są dodawane monety ze sprzedaży.

    Przeglądałem Wasze forum i zauważyłem iż nie jest to nowość więc bardzo proszę o zwrot towarów do magazynów które mi znikły bo tak się grać nie da.
    Nie będę tutaj narzekał na nowy system handlu który wprowadził straszne zamieszanie tylko BARDZO PROSZĘ O ZWROT SUROWCÓW KTÓRE ZOSTAŁY NIBY SPRZEDANE

    Bardzo proszę o odpowiedź jakiegoś MOD`a

  2. #12
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeśli uważasz ze nie ma wystawionych surowców jak i surowców które chicałeś otrzymać to proszę napisać do supportu.

    Pozdrawiam
    MOD_Zakrecony

  3. #13
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeśli nie kupiłeś widma, to towar wróci, mam to czasem na handlu i towar/ gotówka wraca po relogu lub kilku godzinach - napewno WRACA. Czyszczenia nie polecam, bo podobno w przeglądrce są zapisane nasze ostatnie transakcje - by MOD_Zakręcony

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez wasyl444 Zobacz posta
    U mnie jakoś relog ten nie działa, wczoraj wystawiłem przygodę zaginęła (zrobiłem chyba z 6 relogów. A dzisiaj rano jak na próbę wystawiłem 1 aukcję z przygodą, to ta aukcja zniknęła, ale za to znalazła się ta wczorajsza zaginiona. Miał ktoś już takie coś?
    Tak, gra żle podaje cene za transakje, ale jednak ją wystawia, choć nie zawsze widać ją na liście ofert... więc nieda się jej wycofać, ale po 6 h towar wróci, lub zostanie wcześniej sprzedany.

  5. #15
    Osadnik Awatar lukasollo
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja z kolei po wczorajszej konserwie zauwazyłem, że nawet po relogu nic nie zapisuje się w historii. Dzisiaj od rana sprzedałem 4 przygody za dynie, zrobilem reloga a w historii pustka, zero informacji. Po relogu była tylko informacja w lewym górnym rogu, że sprzedałem te 4 przygody, natomiast w historii nic.

    ---------------------------------------------------
    Nieaktualne. Po drugim relogu transakcje pojawiły się w historii ))
    Ostatnio edytowane przez lukasollo ; 11.10.2012 o 16:38

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowy Świat
    Dzisiaj również miałem zupełnie czystą historię, która zaczęła się zapełniać dopiero dzisiejszymi transakcjami. Znikają już nie tylko monety, ale historia zakupów (co niejako tłumaczy to pierwsze).

  7. #17
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak sie nie sprzedaje widma ... to uczciwy towar lub gotówka za niego wraca do nas. Czasem po godzinie lub więcej, ALE ZAWSZE WRACA.

    Natomiast oszustom powinni jeszcze jakąś kare sypnąć i przepadek mienia - i tyle

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dorzucę od siebie.

    Po wprowadzeniu Halloween:
    - Historia padła... NIE DZIAŁA
    - Oferty z towarami które zostały na konserwacje przepadły bezpowrotnie
    - Na przygodach generałowi wyświetlają się że ma np -70 danych jednostek
    - Brak możliwości dania znajomemu kosza egzotycznego (nie zaskakuje tylko wisi w gwiazdce)

    Jakoś nie przypominam sobie aby jakakolwiek z tych rzeczy miała miejsce na TSOTesting.

    Biję pokłony dla naszych wspaniałych adminów i modów.

  9. #19
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez el_kamilus Zobacz posta
    Biję pokłony dla naszych wspaniałych adminów i modów.
    A możesz mi przedstawić jakieś przykłady tego jaki moderatorzy mają na to wpływ? Z tego co ja wiem to nawet Xaar nie ma na to wpływu, ale może pracujesz w BB/Ubi i wiesz coś więcej niż ja więc mógłbyś się taką wiedzą podzielić a jak narazie Twoja wypowiedź jest zwykłym zarzucaniem komuś winy kto nawet nie ma na daną rzecz wpływu.

    Pozdrawiam
    MOD_Zakrecony

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    tak bo wy macie tylko wplyw na to komu bana dac, a jak ludzie sa wkurzeni na gre to podkulacie ogon i siedzicie cicho zamiast jakos pomoc, o przepraszam radzicie pisac do supportu ))) po jakiego ch. wy jestescie potrzebni ??

Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.