Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Bug : zakrzywiona oś czasu

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowy Świat

    Bug : zakrzywiona oś czasu

    Witam wysłałem 6 generałów na przygodę :
    - szłom, weteran + 4 zwykłych gienków

    Prosze o informację jak to jest możliwe ze szłom i weteran doszli na przygode, wypakowali wojo, wrócili na moją wyspę , załadowali nowe jednstki i przybyli przed zwykłymi generałami ( podróż szłomem i weteranem ok 50 min , podróż zwykłych giengów zamiast 30 minut ok 1h )

    Nie wiem co sie dzieje ale ta gra zagina czasoprzestrzeń

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    Myślę ze to wina czarnej dziury powstałej przez zaginione przedmioty na nowym handlu. Masa tych przedmiotów musi być ogromna, skoro oddziaływanie grawitacyjne tej czarnej dziury jest na tyle silne aby zakrzywić tak mocno czasoprzestrzeń.

  3. #3
    grim_reaper
    To jest niezla zagadka . Ja jakies 2 tygodnie temu robilem ze znajoma mrocznych kaplanow , wyslalem szlomow ktorzy dotarli tam po 15 minutach , ale tez po zwyklym generale znajomej . Dodam tylko , ze wyslalismy prawie jednoczesnie jednostki , ale zwlaszcza w tej grze " prawie ' robi jednak roznice

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.06.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    trzeba jeszcze doliczyć czas na dojście gienka do domu władyki im bliżej domu tym szybciej gienek będzie na przygodzie

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowy Świat
    gienkowie ladują koło domu władyki

  6. #6
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja na Bogatych miałem taki przypadek:

    Wysłałem weterana na obóz i za jakieś 15 sekund klikam na obozowisko chcąc sie upewnić czy dałem dobry skład (gienek był już w połowie drogi). Patrze, a tu sie podświetla że gienek wcale nie poszedł, więc klikam jeszcze raz i wysyłam go na ten obóz bandytów... ku mojemu zdziwieniu, za chwile mam na mapie dwóch atakujących weteranów

  7. #7
    grim_reaper
    Nie posiadajac jeszcze weterana wyslalem na 19-sty oboz w okradac bogatych pierwsza fale ataku 173R, jakie bylo moje zdziwienie jak general nie tylko rozbil oboz , ale ze 173 trupow wrocilo do garnizonu 163R, nigdy pozniej ten sam numer juz sie nie udal , a szkoda

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.