na koszt surowca składa się:
- zużyte materiały na budowę / zainwestowane monety w doładowania (zwłaszcza w przypadku kopalni ma to znaczenie)
- czas produkcji
teraz mnóstwo ludzi psuje ceny bo sprzedaje np. rude żelaza za monety po niższej cenie niż dostaliby za surowce zużyte na budowę kopalni, a gdzie kasa za czas poświęcony na wyprodukowanie?