Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Hallowen 2012 - buffowanie pola z dyniami

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowy Świat
    dzieki

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.06.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Ponieważ można kopić tylko po 3 pola każdego rodzaju mamy ograniczona możliwość produkcji dyn. Z premiami wychodzi to zaledwie 1350 sztuk. Czy można jeszcze więcej uzyskać z produkcji? Może coś przeoczyłem? Bo taka ilość to niewiele

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na generała - Żniwiarza wystarczy

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie nie da się zatrzymać produkcji na polu dyniowym. Niby nad budynkiem jest ZZZZ ale produkcja cały czas idzie.

  5. #15
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    zawsze tak jest we wszystkich budynkach, koło 15 sek przed końcem się jednak produkcja zatrzyma

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No ale niestety nie działa nawet ciemność. Produkcja idzie.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    Xaar moze sie wypowiesz czemu do cholery nawet event jest spie***ny ??? czy ludzie w BB nie potrafia nic dobrze napisac ??? na najlepszym polu dyn wlaczam stop produkcji a slabsze zostawiam zeby pracowaly i wychodze z gry. Wchodze pare godzin pozniej wlaczam najlepsze pola zeby pracowaly i okazuje sie ze mam tylko pare sekund na rzucenie buffa bo produkcja jest juz przy samym koncu chociaz zatrzymywalem jak bylo okolo 30 min. A co jeszcze bardziej smieszne to okazuje sie ze najmniejsze pola z dyniami maja wiecej czasu do skonczenia wytwarzania dyni niz jak sie wylogowywalem. Jak sie wylogowywalem bylo okolo 4h do konca. TRZY GODZINY POZNIEJ okazuje sie ze zostalo jeszcze 6 GODZIN zanim skonczy produkcje pierwszej dyni.
    Jakich imbecyli zatrudnia BB ja sie pytam bo to juz przestaje byc smieszne. Co jakiekolwiek zmiany w grze to jeszcze bardziej spier....one !!!

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam wrażenie, że niektórzy nie wiedzą na czym polega wstrzymanie produkcji w Settlersach. To nie jest dosłowne i natychmiastowe wstrzymanie produkcji i jego czasu. Pracownik dokończa swoją rozpoczętą pracę podczas wstrzymania, tylko nie transportuje produktu do magazynu. Dlatego po ponownym uruchomieniu produkcji może zajść sytuacja, że zostanie nam pare sekund na sam transport żeby np. dać buffa (lepiej dać go przed uruchomieniem produkcji jeśli wiemy, że pozostał tylko czas na sam transport). Buff działa tylko w chwili umieszczania towaru w magazynie i nie ważne czy działał przez cały czas produkcji. Te zasady dotyczą wszystkich budynków, czyli także nie eventowych jeśli ktoś do tej pory jeszcze nie zauważył tego.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    dobrze a wytlumaczysz mi w takim razie jak to sie stalo ze najmniejsze pole dyni ktore postawilem rano kolo godziny 10 do tej pory nie wyprodukowalo zadnej dyni chociaz nie bylo zatrzymywane a na dodatek zostalo mu jeszcze ponad 5 i pol godziny do konca produkcji pierwszej dyni ???

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drugi problem, który opisałeś jest dość irytujący i nie jest związany bezpośrednio z samym eventem. Zauważyłem tego typu problemy już po którejś konserwacji i objawia się nie tylko na samej produkcji ale np. pracy geologów. Nie raz wysyłałem geologa na 4h i po dłuższym czasie pozostały czas był resetowany i wydłużało to czas oczekiwania . Także dotkliwie jest to odczuwalne przy długich produkcjach jak właśnie dynie przez 8 godzin pracy. Pozostało mi 4h do końca i właśnie przed chwilą czas został zresetowany . Nie wiem czy ktoś robi jakieś backupy gry czy coś w tym stylu bez wiedzy graczy

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.