Zamknięty wątek
Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 122

Wątek: Przygodowa nędza

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Poczytajcie cały wątek.. pisałem o kwestii losowości i o tym jakie są u mnie wyniki wysyłania odkrywców.

    edit

    26/30 f map

    1x Banici
    2x Na końskim grzbiecie
    1x Wyspa Piratów
    Ostatnio edytowane przez Slyboots ; 11.10.2012 o 15:55 Powód: aktualizacja

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    04.06.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie wiem, albo mam niewiarygodne szczęście albo w tym co powiedziałem (mniej odkrywców - lepiej) coś jest. Ostatnie 4 wyprawy (2 średnie wyprawy na odkrywcę) = 2x Wikingowie, 1x Bagienna i 1x mapki. Ogólnie rzadko kiedy przynoszą we dwóch mapki, zazwyczaj jeden coś konkretnego znajdzie. Nigdy (gram kilka miesięcy) nie miałem tak, że przez kilka dni nie przynosili mi żadnej przygody.

    Może na przetarcie lepiej puszczać chwilowo 2-3

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    28/33

    1x Banici
    2x Na końskim grzbiecie
    1x Wyspa Piratów
    1x Zdrajcy

  4. #34
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mi już się nie dobrze robi, na 30 wypraw 30 map, to po prostu zakrawa o kpinę,
    i panie MOD_Zakrecony nie mów, że to normalne, że mam pecha, że nic nie zrobili, bo wiemy, że z takie gadanie masz płacone, gdybym nie kupował przygód od innych graczy to po prostu nie miałbym co robić

  5. #35
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RinMe Zobacz posta
    i panie MOD_Zakrecony nie mów, że to normalne, że mam pecha, że nic nie zrobili, bo wiemy, że z takie gadanie masz płacone, gdybym nie kupował przygód od innych graczy to po prostu nie miałbym co robić
    o kpine zakrawa to, ze nadal sa ludzie ktorzy zyja w przeswiadczeniu, ze moderatorom sie placi ;p
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam, jestem przekonany że nic nie zmieniali z losowością łapania przygód. Od kilku miesięcy z 3 odkrywców wysyłam tylko jednego na poszukiwania przygód i ...jest różnie, czasem przyniesie przygody 2 albo 3 razy pod rząd, a czasem raz na 5 runów. Na przełomie kwiecień/maj miałem okres dosłownie 3 tygodni bez żadnej przygody, a wtedy 2 odkrywców latało po misje, przeczekałem ten okres i w końcu szczęście mi dopisało Tak więc radzę nie doszukiwać się teorii spiskowych tylko zaopatrzyć się w odrobinę cierpliwości, na pewno odkrywcy się odblokują Pozdrawiam

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowy Świat
    mi ostatni raz przynieśli wikingów w maju tego roku

  8. #38
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    o kpine zakrawa to, ze nadal sa ludzie ktorzy zyja w przeswiadczeniu, ze moderatorom sie placi ;p
    o kpinę zakrawa, że myślisz, że oni nic z tego nie mają to współczuję, to, że nie dostają bezpośrednio $ na konto to nie znaczy że ie dostają profitów np. w postaci kryształów za swoją "pracę"

  9. #39
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RinMe Zobacz posta
    o kpinę zakrawa, że myślisz, że oni nic z tego nie mają to współczuję, to, że nie dostają bezpośrednio $ na konto to nie znaczy że ie dostają profitów np. w postaci kryształów za swoją "pracę"
    Nie tyle mysle, ile wiem, bo mi taka pozycje proponowano i propozycje odrzucilem, wlasnie ze wzgledu na warunki :}
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #40
    Osadnik Awatar mack0wski
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Czarci Gaj
    miesiac mapki + jakies gówna pare dni temu 2 x wikingi teraz znowu mapki + kał.

Zamknięty wątek
Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.