Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 96

Wątek: Błąd podczas logowania

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ten blad jest poprostu smieszny, jezeli nie potraficie sobie z nim poradzic to nie powinniscie wogole wchodzic na rynek z taka gra. Problem wystepuje w bazie danych, wedlug mnie w bazie danych pozostalo ze dana osoba jest dalej na przygodzie a powinna byc u siebie na mapie. Proste? Wydaje mi sie ze to bardzo proste do naprawienia nawet dla dziecka. Jest tez jeszcze 1 mozliwosc ze macie problemy w kodzie ktory odpowiada za wczytywanie mapy wyspy, ale w to juz watpie bo tak by wszyscy nie mogli sie wlogowac, chociaz wszystko jest u was mozliwe. Moje doswiadczenie w grach MMO jest dosyc spore i w takich sytuacjach konto powinno byc przywrocone do gry badz jezeli jak sie dowiedzialem nie jestescie wstanie odzyskac/naprawic konta to skasowanie konta oraz zalozenie nowego z takim samym poziomem, stanem surowcow i wojska itd. Wiem ze to jest mozliwe bo jak mowilem w wiele takich gier gralem i wiele slyszalem oraz wiele czytalem. Wezcie sie do pracy na takimi problemami bo przez to stracicie tylko graczy co wiaze sie ze strata przychodu, nie tylko ludzie ktorzy potracili konta odejda ale mysle ze ich znajomi rowniez, wiec pomyslcie nad tym.

  2. #12
    Początkujący Osadnik Awatar THE99END
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Skoro problem nie jest jednostkowy to niekoniecznie Support jest dobrym adresatem tego problemu.
    Jeśli zakłada się dział techniczny na forum wypadałoby żeby ktoś z administratorów mógł jasno odpowiedziec w czym leży problem i jaka jest szansa na jego
    rozwiązanie.Konserwacja była problem pozostał,teraz 2 dni wolne od pracy a po wiosce hula wiatr.Trochę niepoważne podejście moim zdaniem.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    botakmabyc, jeśli problem nadal występuje, bardzo proszę o zgłoszenie się bezpośrednio do Supportu.


    niestety mój szef gildii ma podobny problem.pisał wielokrotnie do suportu jedyne Co uzyskał to porada,żeby oczyścić pamięć przeglądarki i pliki cookie.
    bez efektu.przy najbliższej konserwacji obiecano,że naprawią.odbyła się ona wczoraj,a problem nie został usunięty.gospodarka u szefa w ruinie.mam z nim kontakt jedynie przez telefon) stąd wiem co i jak......a zaczęło się od przygody,na której wystąpił błąd po poprzedniej konserwacji


    pozdrawiam w imieniu szefa i moim)

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolejne osoby mają ten problem i nie mogą grać a support po poradach typu czyszczenia i czekania na konserwacje daje radę aby założyć nowe konto.

    BB_Xaar czy ty uważasz że jest to fer jak osoba z 44 lvl grająca od lutego i zainwestowanymi realnymi zł. dostaje taką informację??

    Wy gracze też się zastanówcie czy chcecie się zgodzić aby przy problemie z kontem a macie prawie 50 lvl napisano wam żebyście założyli nowe konto.

    Jeżeli BB_Xaar twój support ma tylko to do zaoferowania to znaczy że są to osoby które nie mają dostępu do gry tylko do poczty i klawiatury.
    Może czas tak poważne sprawy przekazywać do prawdziwego supportu bo to co teraz jest to jest KPINA !!!

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.05.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak czytam czasem odpowiedzi supportu to mam wrażenie, że co dla niektórych czyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki to lek na wszystko, a ich wiedzę informatyczną z łatwością mój czteroletni syn by pozaginał.

    żenada

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bo tak jest najprościej napisać i mieć wszystko gdzieś :/ Jak długo nie mogą sobie poradzić z lagami na serwerach? Wcześniej był problem z logowaniem, gra wywalała, a teraz zaczynają się blokować konta :/

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie gram tak długo jak inni ale już widzę pogarszający się stan gry. Kiedyś nie można się było zalogować do gry i trzeba było się kilka razy pomęczyć. Ale wczoraj jak padł cały serwer rozmów to już mnie szlag chciał trafić. Jeśli nie radzicie sobie z dużą ilością graczy to po co te reklamy w necie i TV? Coraz trudniej jest wejsc do przygody, a jak sie juz wejdzie to nie wiadomo czy sie wróci do wioski :/
    Zacznijcie pracowac na swoje pensje, bo zaczniecie tracić graczy!!!

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie no Ku.... normalnie sobie w chu.... lecicie z nami!!!! Ruszcie te obsr..... dup.... i zrobcie cos z tym problemem. Nie za to place moje ciezko zarobione pieniadze!!!!!! KUR... PLACE I WYMAGAM!!!!!!

  9. #19
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ludzie wydają REALNE pieniądze za gre, czyli w myśl prawa cywilnego rządają za to kupionego towaru, czyli możliwości grania.
    Polski oddział BB widać jest nastawiony tylko na KASE !!! stąd ma w głębokim poważaniu użytkowników gry .... ciekawe co na to SZEFOWIE BlueByte ?
    Ja się strasznie cieszę, że nie wydałem ani złotówki na tą grę, bo bym tylko był na siebie zły, że zmarnowałem pieniądze na ludzi, którzy są NIEKOMPETENTNI !!!
    Uważacie się za informatyków, to pokażcie co umiecie !!! Czyżby zatrudniono was dla pięknych oczu ?
    Chyba, że skończyliście licencjaty z informatyki w szkółkach zaocznych po 1 rocznych kursach ... hehehehehehe .... to się nie dziwię, że nie możecie sobie poradzić z takim prostym problemem.

    A co do przywrócenia konta, w takich grach można ustawić sobie konto DOWOLNIE jak tylko chcecie, więc wystarczy zobaczyć jaki jest stan na dzień awarii (wystarczy zaglądnąć na istniejące konto - informuję jak byście nie wiedzieli jak to zrobić :P) i ustawić nowe konto (tak jak to jest na testowym) z identycznymi parametrami (poziom, ilosc surowców, ilość jednostek, generałow, budynków, etc.) i po problemie ....

    Jestem ciekaw czy podołacie zadaniu ....

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Zgłaszałam to do supportu ale dalej cisza a jak nie mogłam sie zalogowac tak nie moge dalej. Nie mam zamiaru zakladac nowego konta bo nie po to siedze na jednym koncie kilka miesiecy zeby znow zaczynac od zera. narazie wchodze raz dziennie zobaczyc czy gra działa ale w koncu i to mi sie znudzi więc moja przygoda z ta gra niestety sie zakonczy. Dokładnie, po co robić wszędzie reklamy skoro taka ilość ludzi was przerasta. Nie rozwiązując problemu coraz więcej ludzi odejdzie bo tydzien czy dwa nie będą mogli sie zalogowac i przestana próbować.

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.