Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 96

Wątek: Błąd podczas logowania

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat

    Błąd podczas logowania

    Drugi dzień nie mogę wejśc do gry. Po zalogowaniu się jak wciskam graj pokazuje mi się wiadomość, że w tym obszarze wystąpił bląd i wywolanie serwera nie powiodło się. Tylko ja tak mam czy to jakiś większy problem?

  2. #2
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo proszę zgłosić się z tym problemem bezpośrednio do Supportu.

  3. #3
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie jesteś jedyny z takim problemem. Coraz więcej użytkowników pewnego razu widzi komunikat, że "w tym obszarze wystąpił bląd" i nie mogą się zalogować na swoje konta. Support już od DAWNA zna ten problem i niestety nic z tym nie robi, bo na przykładzie mojej znajomej (44 level) nie może wejść do gry już drugi tydzień, co za tym idzie, gospodarka jej kompletnie siadła .... Po rozmowie z supportem dowiedziała się, że NIE MOGĄ ROWIĄZAĆ JEJ PROBLEMU, czyli będzie musiała rozpocząć grę OD NOWA !!!!!
    Kompletne nieporozumienie !!! Zważywszy na to, że wystarczy przywrócić bazę danych jej konta z dnia z przed awarii i po problemie. A skoro nie ma takiej możliwości, to pojawia się pytanie:
    Co się dzieje podczas cotygodniowej konserwacji, poza wyłączeniem serwera i piciem kawy ???
    Kiedyś to faktycznie coś się działo, bo był reset ustawień konta (np. z global-7 na domyślny global-1 przeskakiwało), a teraz nawet to się nie dzieje. Stąd mój wniosek, że cotygodniowe konserwacje są dla ściemy (chyba że robicie wtedy konserwy :P )

  4. #4
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Część prac może zostać wykonanych wyłącznie podczas konserwacji, dodatkowo, podczas cotygodniowych prac technicznych, serwery są oczyszczane ze zbędnych danych, dzięki czemu mogą one działać stabilniej.

    botakmabyc, jeśli problem nadal występuje, bardzo proszę o zgłoszenie się bezpośrednio do Supportu.

  5. #5
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowa Ziemia
    niestety, coraz wiecej osob ma ten problem. a support nic z tym nie robi niestety. i ludzie sie wkurzaja, i odchodza. a problem byl od poczatku niestety, i nadal nic z tym nie zrobili.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Część prac może zostać wykonanych wyłącznie podczas konserwacji, dodatkowo, podczas cotygodniowych prac technicznych, serwery są oczyszczane ze zbędnych danych, dzięki czemu mogą one działać stabilniej.

    .
    Czyli stabilniejszym działaniem mamy nazwać wczorajsze klęknięcie serwera rozmów ? :>
    to chyba ktoś wypuścił chochlika z konserwy ^^

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    szykujcie się
    na nową padake już zaczyna zamulać

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar Sylwunia
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mógłby support zająć się tym problemem



    Uploaded with ImageShack.us

    Jak tutaj można grac. A BB_xaar problem był zgłoszony już do wsparcia i przyszła informacja o wyczyszczeniu pamięci podręcznej przeglądarki. To jest wsparcie techniczne? sam sobie na to odpowiedz. A i problem miał być usunięty podczas poprzedniej przerwy a jak widać jest.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    co tam problemy graczy, ważne że kasa na konto BB wpływa :/

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Piszcie do supportu. Najpierw każą wam wyczyścić ciasteczka a potem spotka was to co kolegę z poniższego liku:

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ci%C4%87-konto

    To zakrawa na kpinę. Ja pisać do supportu naszego już nie będę. Na jutro przygotowuje obszerna wiadomość, którą wyślę do BlueByte. Ale nie polskiego oddziału a głównej siedziby. Może przyślą fachowca chociażby z Niemiec bo na testowym takie problemy rozwiązywane są od ręki. Z takimi szopkami nie spotkałem się nigdy a trochę w życiu gier pochłonąłem. Myślę, że mój sąsiad samouk szybciej rozwiązałby te problemy niż cały support razem wzięty. My niestety zainwestowaliśmy tutaj swoje pieniążki. Niektórzy całkiem spore sumy. I teraz mają zaczynać od nowa? Wstrzymać pensje dla supportu to może wtedy jakimś pomysł im przyjdzie do głowy. Ta gra umrze zanim przestanie być wersją beta.
    Ostatnio edytowane przez skiper10 ; 21.09.2012 o 21:35

Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.