Zobacz wyniki ankiety: Opcja obracania budynku

Głosujących
8. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    8 100.00%
  • NIE

    0 0%
  • Do przerobienia

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Opcja obracania budynku

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj

    Opcja obracania budynku

    Siema all

    Obecnie wejscie i wyjscie jest z jednej strony. Dodatkowa opcja obracaj- zaraz obok opcji przestaw. Koszt obrotu w zaleznosci od rodzaju i poziomu budynku, oraz wejscie do magazynu z 4 stron.
    Sprawilo by to wieksza zabawe przy przemeblowywaniu wyspy, dodatkowa opcja na drogi wychodzi tu idzie tedy wchodzi tu (niech osadnik choc ma do magazynu rzut beretem idzie na okolo wyspy do magazynu po drugiej stronie wyspy) dodatkowo pomysl od gracza Remas13 na drogi z kamienia szybiej 10% marmur 20% granit 30% bardzo by tu pasowal.

    Sorka za byki zle poskadane zdania itd. dopiero co wstalem :P

    Pozdrowionka

  2. #2
    Osadnik Awatar Maghemit
    Dołączył
    04.08.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Kolonia
    jak już się obudzisz, to poskładaj zdania tak, żeby się dało czytać i zrozumieć:P

  3. #3
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Drako-Drag Zobacz posta
    Siema all

    Obecnie wejscie i wyjscie jest z jednej strony. Dodatkowa opcja obracaj- zaraz obok opcji przestaw. Koszt obrotu w zaleznosci od rodzaju i poziomu budynku, oraz wejscie do magazynu z 4 stron.
    Sprawilo by to wieksza zabawe przy przemeblowywaniu wyspy, dodatkowa opcja na drogi wychodzi tu idzie tedy wchodzi tu (niech osadnik choc ma do magazynu rzut beretem idzie na okolo wyspy do magazynu po drugiej stronie wyspy) dodatkowo pomysl od gracza Remas13 na drogi z kamienia szybiej 10% marmur 20% granit 30% bardzo by tu pasowal.

    Sorka za byki zle poskadane zdania itd. dopiero co wstalem :P

    Pozdrowionka
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ight=obracanie

    tu masz temat który sam założyłem wcześniej odnośnie obracania budynków, i tak mi się wydaje ze wyląduje to w Archiwum.

    natomiast z tego co mi wiadomo Regulamin mówi o 1 pomyśle na 1 temat , także mod zamknie temat

    Cytat Zamieszczone przez EX_Natalcia
    W jednym temacie mogą zostać zamieszczone pomysły dotyczące tylko jednego zagadnienia.
    Zamieszczając propozycję mówiącą o ulepszeniach handlu nie można dodać sugestii dotyczącej zmian w przebiegu bitwy.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    poczytaj pamiętniki dewelopera, jesli mnie pamięć nie myli deweloperzy myślą o opcji obracania budynków, ale trzeba nad tym troszkę poczekać i popracować...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.