Zobacz wyniki ankiety: Tak/ Nie ?

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    23 58.97%
  • Nie

    16 41.03%
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Agregowanie PD - poziom 50+

  1. #1
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Agregowanie PD - poziom 50+

    Dla zachowania formalnej drogi propozycji temat ląduje w stosownym dziale.

    Zamiast odblokowywac levele 50+ (jesli na tym etapie designu jest to niepożądane), należy rozszerzyć obecny licznik doświadczenia w sposób jawny bądź niejawny (popup dalej pokazuje "osiągnięto max poziom" ale zdobyte pkty są 'gdzieś tam' zliczane).

    Przy możliwościach robienia przygod przez dobrze rozwiniętych graczy do czasu wprowadzenia nowego contentu przepasc moze nawet kilka milionow PD, co byloby dla tych aktywnych graczy bardzo krzywdzace. Stad propozycja.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #2
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie są zliczane, tracisz je I w sumie to nie fair będzie dla tych osób co już mają 50lvl i już stracili sporo tego doświadczenia.

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wiem ze je trace, dlatego proponuje zapisywanie ich.

    Mi tak na razie poszlo ~600k, a sa ludzie ktorzy siedza na tym 50tym znacznie dluzej i robia znacznie wiecej przygod.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A może te punty expa zamienić na klejnoty?
    na przykład 100k - 100 klejnotów?
    I nie piszcie że 50k byłoby lepsze czy 200k bo nie o ilość mi chodzi tylko o zasadę.

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wiekszosc ludzi na 50 levelach albo ma wykupione wszystkie oplacalne bonusy za klejnoty, albo moze je tanio wykupic. Dodatkowe 100 czy 400 klejnotow nie zrobi w tym roznicy ..
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    OK. Niechby to wprowadzili, ale ... obawiam się, że po wprowadzeniu kolejnych nowinek ( +50, PvP etc.), po kolejnych kilku miesiącach będziecie znowu w punkcie w jakim jesteście dzisiaj

    I co wtedy będziecie pisać - prośby o kolejne kumulacje?

    Dla mnie to bez sensu... a rozwiązanie jest niezwykle proste: RESET wszystkich wiosek i wtedy zniesienie wszelkich ograniczeń levelowych i wprowadzenie w/w nowinek

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    ale dlaczego reset... reset jest sytuacją zupełnie absurdalną... na już wystarczy w zupełności odblokować samą możliwość zdobywania expa. w momencie odblokowania wyższych leweli osoby ze skumulowanym expem wskoczyły by kilka leweli w górę i tyle. rozwiązanie proste jak budowa cepa.
    Ostatnio edytowane przez Jerry1981 ; 18.09.2012 o 15:11 Powód: literówki

  8. #8
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @Jerry1981
    A dlatego reset, że wtedy każdy miałby równe warunki startu w grze (sam mam wysoki level i wioske w większości na 4 i 5 levelu, więc tyż by mnie bolał ewentualny reset, ale dla dobra gry, gotów jestem zacząć jeszcze raz).
    A dlaczego?
    Z różnych dyskusji na tym forum wynika, że m/w rok temu dla wielu graczy z levelem 50 warunki gry były znacznie lepsze by szybko się wybić, przykładowo: podnoszenie na 5 level Koszar i Magazynu Prowiantu nie wstrzymywało ich pracy
    Ostatnio edytowane przez Hakardrag ; 18.09.2012 o 16:50

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    I co wtedy będziecie pisać - prośby o kolejne kumulacje?
    A co to za problem?
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    Dla mnie to bez sensu... a rozwiązanie jest niezwykle proste: RESET wszystkich wiosek i wtedy zniesienie wszelkich ograniczeń levelowych i wprowadzenie w/w nowinek
    Brawo, genialne rozwiązanie wszystkich problemów, jeszcze prostsze byłoby wyłączenie serwerów ;]
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  10. #10
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    Z różnych dyskusji na tym forum wynika, że m/w rok temu dla wielu graczy z levelem 50 warunki gry były znacznie lepsze by szybko się wybić, przykładowo: podnoszenie na 5 level Koszar i Magazynu Prowiantu nie wstrzymywało ich pracy
    M/w rok temu nie bylo pudelek z diamentami, weterana, koncepcji blokow kilkurundowych ani tysiaca gotowych poradnikow do kazdej z dostepnych przygod. Koszary w tym wszystkim robia najmniejsza roznice, szczegolnie, ze sporo ludzi na 50 levelu ktorych znam dalej ma je na 4 lvl.

    Pierwszy legit level 50 byl wbijany 2 albo 3 miesiace dluzej niz dowolny z tych wbitych na polskich serwerach, do tego przy wspoludziale polowy gildii ktora feedowała goscia odpowiednimi przygodami.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 18.09.2012 o 17:09
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.