Zobacz wyniki ankiety: co myslisz o stratach jednostek podczas podrozy ??

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • fajne , popieram

    1 6.25%
  • nie chce, bo i tak nie ogarniam

    15 93.75%
  • nie mam zdania

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Takie male utrudnienie i strata jednostek...

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat

    Takie male utrudnienie i strata jednostek...

    witam
    jako ze gram w to juz jakis czas postanowilem sie wypowiedziec na temat i zglosic pomysl
    mianowicie:

    sa jednostki w grze ktorych sie nie traci , no chyba ze jakis lag spowoduje problem z blokiem i cos sie posypie ...
    chodzi mi glownie o jednostki strzelajace jak KUSZNICY , PUSZKARZE ale nie tylko ...
    strata tych jednostek jest praktycznie niemozliwa jak gra sie z glowa , przez co zarowno cena broni jak ich przede wszystkim produkcja jest nieoplacalna

    proponuje: aby wyruszajacy general do przygody ''ponosil losowe straty po drodze'' np 10% , tj jak puszczamy generala do przygody to po drodze cos go niby napada ewentualnie zolnierze dezerteruja i na przygodzie laduje jedynie 90% losowych jednostek.

    wymusi to na graczach kupno i/lub produkcje broni elitarnych bo np wysylajac 200 kusznikow/puszkarzy wraca tylko 180 ...

    wg mnie napedzi to troche koniunkture na budynki mistrzowskie bo w tej chwili tylko z nudow sie je stawia :P

    pozdrawiam

    PS jak sie Ubisoft nie wezmie za przeglad przygod to niestety zacznie tracic graczy ... kilka z nich wogole sie nie oplaca sie robic , musle ze pora na poprawki , bo mimo ze ilosc przygod jest spora to polowy sie wogole nie robi z racji strat i malego zysku ...

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar Celtos
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    dla mnie jest to NIE do przyjęcia, ja np. nie chce tracić kuszników czy puszkarzy to są drogie jednostki, zadają duże obrażenia, można je stracić fakt poprzez lagi i to naprawdę boli, nie wyobrażam sobie by traciło się losowe jednostki to bez sensu jest a tak działa taktyka.

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie napedzi koniunktury, tylko ci gracze ktorzy sa w stanie utrzymac plynny przychod broni z przygod beda po prostu produkowali wiecej tego samego wojska, a ci ktorzy nie sa w stanie - przejda na wieksze ilosci slabszych jednostek.

    A co do stawiania budynkow - to jesli ktos je stawia, to raczej nie z nudow tylko z checi utopienia nadwyzkowych surowcow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #4
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    pomysł do kitu, tu gadamy o kusznikach i puszkarzach, ja ostatnio straciłem 200k przez "niedzielnego" wieczornego laga i tu już była złość, a jeszcze jak bym wiedział że nie wrócą wszyscy z przygody to bym się już dobił.
    do bani !!!

    PS jak sie Ubisoft nie wezmie za przeglad przygod to niestety zacznie tracic graczy ... kilka z nich wogole sie nie oplaca sie robic , musle ze pora na poprawki , bo mimo ze ilosc przygod jest spora to polowy sie wogole nie robi z racji strat i malego zysku ...
    myślę że takie właśnie przygody zyskają później swoje miejsce w grze, bo napewno da się zrobić je z mniejszymi stratami, a jeżeli miałby być lvl 50+ to duże ilości expa będą tu wchodzić w grę, pod warunkiem że będą budynki które będą wymagały wyższych lvl. Tym bardziej że do gry mają zostać wprowadzeni najemnicy kiedyś tam, jeżeli ich koszt nie będzie duży jest to następny pkt do przychylenia się tych przygód by je robić.

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez emuq Zobacz posta
    myślę że takie właśnie przygody zyskają później swoje miejsce w grze, bo napewno da się zrobić je z mniejszymi stratami, a jeżeli miałby być lvl 50+ to duże ilości expa będą tu wchodzić w grę, pod warunkiem że będą budynki które będą wymagały wyższych lvl. Tym bardziej że do gry mają zostać wprowadzeni najemnicy kiedyś tam, jeżeli ich koszt nie będzie duży jest to następny pkt do przychylenia się tych przygód by je robić.
    Da sie je robic z mniejszymi stratami, ale te oplacalne da sie robic z jeszcze mniejszymi.

    Za cene zrobienia jednych Dzieci .. na 50 levelu z armatami moge zrobic 3x czarnych rycerzy, a gdyby liczyc szybki wariant po same surowce (biorac pod uwage blokade leveli i marnowanie expa) to pewnie nawet 5x.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.