Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Sfałszowany Certyfikat Członkostwa- problem? bug?

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Viktoriia
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra

    Sfałszowany Certyfikat Członkostwa- problem? bug?

    Witam ja w sprawie Certyfikatu.

    Jestem założycielką Gildii na serwerze 7. Złota Góra i ludzie którzy chcieli do mnie dołączyć zamiast przekazać mi 400 monet bym ja wykupiła certyfikat, zakupili go sami i chcieli mi go przekazać prosto na siedzibę i wszystko było by ok gdyby nie bug, błąd nie wiem jak to nazwać bo przy dodawaniu certyfikatu pojawia się komunikat certyfikat aktywny a po paru sekundach certyfikat nie aktywny więc nie mam pojęcia czego to wina bo powinno być wszystko dobrze ja i osoba która chce dołączyć mamy kantory handlowe jesteśmy online i nawet mamy siebie w znajomych więc to wina systemu proszę o odpowiedz lub rade.
    Dziękuję

  2. #2
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A straciła ten certyfikat?

    1. Zaproś ją do gildii.
    2. Dopiero teraz może użyć certyfikat ta budynku gildii.

    Jeżeli masz maksymalną ilość osiągniętą to oczywiście jest kłopotliwe.

    Ewentualnie będziesz musiał usunąć kogoś z gildii, dodać ją do gildii i potem znowu zaprosić wyrzuconą osobę..
    Ale na to chyba jest odstęp 24 godzinny, wiec to nie jest idealne rozwiązanie.

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar Viktoriia
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    nie certyfikat nie straciła ma go nadal ale powinno być tak że można go dodać bez tego czy jest już w gildii czy nie, ale ślicznie dziękuje za odpowiedź pozdrawiam

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.