Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Błąd po Przerwie konserwacyjnej - 13.09.2012

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Viktoriia
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra

    Błąd po Przerwie konserwacyjnej - 13.09.2012

    Witam uchwyciłam mały lecz całkiem ważny błąd po przerwie konserwacyjnej na serwerze którym gram nie wiem czy to się dzieje na wszystkich Serwer nr 7: Złota Góra

    brak widoku osób online z Gildii lecz po przejściu na zakładkę znajomi widać te osoby.

    Pisałam z Moderatorem serwera lecz nawet Mod był przekonany że widok osób online nie działał nawet przed przerwą ale się mylił bo było wszystko.

  2. #2
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Problem ze znacznikiem 'online' jest już znany - poprawka jest w planach, jednak nadal nie jest znana konkretna data jej wprowadzenia.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Spokojnie, za dwa lata gra będzie już prawie dopracowana i prawdopodobnie będą znane daty wprowadzenia aktualizacji likwidujących błędy.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowy Świat
    Nieprawda. Za dwa lata gra wyjdzie z fazy otwartej bety w fazę uchylonej niedomkniętej bety. Ale w międzyczasie wejdą nowe systemy operacyjne, albo nowy flash, który spowoduje kolejne błędy.

  5. #5
    Osadnik Awatar Unkown
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    Hah doradzam uważne pisanie postów bo modowie lubują się w cenzurowaniu tematów i wywalaniu części postów kujących w oczka :] Co do błędu ze statusem to był on zgłaszany już spory kawałek temu jednak nie wiedząc czemu jest do teraz i to wprowadzany na nowe serwery

    PS: Buckup posta z dnia 13.09.2012 godz. 17.30 zrobiony

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.