Zobacz wyniki ankiety: Czy opcja zastępstwa była by przydatna w grze?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    13 72.22%
  • Nie.

    5 27.78%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Zastępstwo / Urlop

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Wexro
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia

    Zastępstwo / Urlop

    Witam.

    Chciał bym zaproponować wprowadzenie czegoś takiego jak "Zastępstwo", które polegało by na tym co znaczy.
    Znajomy opiekował by się naszym kontem pod naszą nieobecność.
    Chodzi głównie o to aby mógł wysyłać geologa i odkrywce oraz by mógł stawiać kopalnie, studnie i pola.
    Można by kontrolować "swobodę" zastępcy za pomocą odznaczenia tego co mu wolno.
    Nie chodzi tu o posiadanie kilku kont tylko o pomoc w prowadzeniu konta przyjaciela przy rygorystycznych warunkach.
    Zakazane było by handlowanie, korzystanie ze sklepu i wysyłanie armii aby zapobiec możliwości gry na wielu kontach.
    Jak dla mnie to opcja bardzo przydatna, ale pewnie i wielu wam by się przydała.
    Czekam na odpowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez Wexro ; 12.09.2012 o 10:29 Powód: Wyjaśnienie niejasności

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Nowy Świat
    Wexro zrób ankietę bo wątek będzie usunięty przez moderatora forum

  3. #3
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Wexro Zobacz posta
    Witam.

    Chciał bym zaproponować wprowadzenie czegoś takiego jak "Zastępstwo", które polegało by an tym co znaczy.
    Znajomy opiekował by się naszym kontem pod naszą nieobecność.
    Chodzi głównie o to aby mógł wysyłać geologa i odkrywce oraz by mógł stawiać kopalnie, studnie i pola.
    Można by kontrolować "swobodę" zastępcy za pomocą odznaczenia tego co mu wolno.
    Jak dla mnie to opcja bardzo przydatna, ale pewnie i wielu wam by się przydała.
    Czekam na odpowiedzi.
    To na wstep:

    3.
    Wielokontowość, dzielenie oraz opiekowanie się kontem
    Każdy gracz może posiadać tylko jedno konto. Jeżeli jakaś inna osoba używa tego samego komputera/adresu IP by grać w The Settlers Online, musisz to zgłosić do Supportu.

    Doskonale wiemy, że granie z przyjaciółmi może przynosić wiele zabawy i własnie dlatego nie chcemy wprowadzać zbędnych restrykcji: nawet jeśli z jednego komputera/adresu IP gra kilka osób, to nadal mogą one ze sobą współpracować (m.in.: sprawiedliwy handel, wspólne przygody/wyprawy itd).

    Przypominamy, że dzielenie oraz opiekowanie się kontami innych graczy jest niedozwolone. Przekazywanie swoich danych dostępowych (login i hasło) innym osobom jest również zabronione.

    Jest to punkt wycięty z Regulaminu Zasad Gry

    Brak Ankiety, tak jak wyżej przedmówca napisał.

    A jeżeli chodzi o Urlop to wydaje mi się tylko taki gdzie produkcja wszystkiego zostaje zatrzymana. I urlop można dezaaktywować po iluś tam dniach np po 2.
    Ci co grali lub grają w Ogame wiedzą o co chodzi.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    "Przypominamy, że dzielenie oraz opiekowanie się kontami innych graczy jest niedozwolone. Przekazywanie swoich danych dostępowych (login i hasło) innym osobom jest również zabronione. " To jest tylko wprowadzone po to by administracja nie odpowiadała za to jak komuś znikną w ten sposób diamenty bo dzielenie się w taki sposób to dajesz komuś 100% właczy nad kontem co do zastępstwa jestem na tak/urlop jako taki można zrobić samemu ale komu się chce zastopować całą gospodarke?;x

  5. #5
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez GustaV0 Zobacz posta
    "Przypominamy, że dzielenie oraz opiekowanie się kontami innych graczy jest niedozwolone. Przekazywanie swoich danych dostępowych (login i hasło) innym osobom jest również zabronione. " To jest tylko wprowadzone po to by administracja nie odpowiadała za to jak komuś znikną w ten sposób diamenty bo dzielenie się w taki sposób to dajesz komuś 100% właczy nad kontem co do zastępstwa jestem na tak/urlop jako taki można zrobić samemu ale komu się chce zastopować całą gospodarke?;x
    Raczej nie jest po to wprowadzone tylko po to aby odpowiadała za straty bo pisze jasno ze jest niedozwolone i zabronione, a gdy by można było to by było napisane że jest dozwolone ale w razie jakikolwiek strat surowców czy diamentów support za to nie odpowiada. W dalszym ciągu jestem na nie.

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar Wexro
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Nie chodzi mi o to by posiadać kilka kont.
    Przeniosłem się tu z Trawiana gdzie była ta opcja i jakoś problemów nikt z tym nie miał.
    Patrząc na swoją wiochę stwierdziłem tylko że taka opcja była by dobra.

  7. #7
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Wexro Zobacz posta
    Nie chodzi mi o to by posiadać kilka kont.
    Przeniosłem się tu z Trawiana gdzie była ta opcja i jakoś problemów nikt z tym nie miał.
    Patrząc na swoją wiochę stwierdziłem tylko że taka opcja była by dobra.
    Cytat Zamieszczone przez emuq Zobacz posta
    .

    Przypominamy, że dzielenie oraz opiekowanie się kontami innych graczy jest niedozwolone. Przekazywanie swoich danych dostępowych (login i hasło) innym osobom jest również zabronione.
    Nie chodzi tutaj o ilość konto bo nie o tym był temat wiec czytaj uważnie i odpisuj na swój pomysł czy ja wspomniałem coś że nie możesz mieć 2 kont ?? To fakt ze nie możesz, ale chodzi o co zaznaczyłem Ci teraz w cytacie dla jasności.

    Natomiast po wyjaśnieniu to co napisałeś czcionką czerwona, było by ok ale musiało by być to blokowane innym hasłem niż posiadasz do gry, bo wtedy jak by wszedł sobie twój kolega to by odhaczył np tak zwane "zastępstwo" i opcja była by nieaktywna i co nie co mógłby sobie wysłać pod twoja nieobecność i nawet byś nie wiedział, bo by się to naprodukowało. A co do zakazu dobrze by było jeszcze dodać buffowanie, i doładowania złóż , bo mógłby z twoich surowców buffować sobie.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeżeli zastępstwo miałoby wyglądać na budowaniu, to tylko i wyłączni pola i studni.

  9. #9
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wy na poważnie o tym zastępstwie ?

    Granie to nie konieczność, nie ma Cie - nie grasz. Proste.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar Wexro
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Opcja logowania była by prosta.
    Jeżeli tryb zastępcy jest aktywny to wprowadza się login kolegi i własne hasło.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.