Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Magazyn gildyjny

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Kolonia

    Magazyn gildyjny

    Witam nie wiem czy już był taki pomysł nie chce mi się wszystkich postów przeglądać.

    Proponował bym dodać opcje ewentualnie budynek typu magazyn gildyjny gdzie członkowie gildi mogli by przelewać surowce które by służyły do pomagania potrzebującym członkom gildi ułatwiło by to wymiane w gildi i czat gildyjny odpoczął by od spamu kto czego potrzebuje.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Pawel9 Zobacz posta
    Witam nie wiem czy już był taki pomysł nie chce mi się wszystkich postów przeglądać.
    Gratuluję, jedno z durniejszych tłumaczeń jakie można było wymyślić:
    http://forum.thesettlersonline.pl/se...earchid=564605
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Rashaz Zobacz posta
    Gratuluję, jedno z durniejszych tłumaczeń jakie można było wymyślić:
    http://forum.thesettlersonline.pl/se...earchid=564605
    A w tym linku co ma być bo mi sie wyświetla "Niestety - brak wyników. Proszę spróbować użyć innych zwrotów"

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Kolonia
    No tak, tego się obawiałem, no to szybki kurs obsługi wyszukiwarki: widzisz w prawym górnym rogu ekranu takie okienko z lupką obok? Wpisz tam "magazyn gildyjny" i kliknij enter ;d
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mi się może przestać chcieć posty czytać.
    Zamykać na przykład bez powodu albo za brak ankiety

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.