Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Możliwość robienia notatek.

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar CreativePL
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat

    Możliwość robienia notatek.

    Większość z nas planuje rozwój wioski na parę jak nie paręnaście ruchów w przód. Jednak nie wszyscy maja dobrą pamięć więc zapisują sobie to gdzieś na kompie. Proponuje dodać do zakładek w wiadomościach kolejną "notatki", np obok szeptu. Tam mogli byśmy pisać nasze osobiste notatki aby ułatwić grę i usprawnić rozwój swojej wioski.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kiedyś kupiłem książkę do szkoły i na lekcji padło pytanie odnośnie miejsca na notatki na końcu książki: "Po co jest miejsce na notatki na końcu książki, skoro osoba zainteresowana książką najpierw ją przeczyta a później zacznie się zastanawiać po co jej robić notatki skoro całą książkę ma już za sobą".

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Kiedyś kupiłem książkę do szkoły i na lekcji padło pytanie odnośnie miejsca na notatki na końcu książki: "Po co jest miejsce na notatki na końcu książki, skoro osoba zainteresowana książką najpierw ją przeczyta a później zacznie się zastanawiać po co jej robić notatki skoro całą książkę ma już za sobą".
    chyba nie do końca zrozumiałeś intencje CreativePL, swoją drogą porównanie gry która nie posiada zakończenia do książki, która takowe posiada jest conajmniej nielogiczne.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czy ja wiem, książkę możesz zacząć czytać od początku, albo wracać do pojedynczych tematów. Podobnie jak w tej grze.

  5. #5
    Osadnik Awatar Maghemit
    Dołączył
    04.08.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Kolonia
    jak najbardziej za notatkami, zrób ankietę

  6. #6
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    brak ankiety , temat będzie zamknięty, a po za tym 2 tematy założone wystarczyło użyć opcji szukaj.

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...light=notatnik

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...light=notatnik

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niestety większość graczy boi się opcji szukania, to takie męczące i za dużo czasu zabiera

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem rękami i nogami za.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.