Zobacz wyniki ankiety: którą ze zmian byś wybrał (można zaznaczyć wszystkie)

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • opcje 1

    0 0%
  • opcje 2

    5 38.46%
  • opcje 3

    3 23.08%
  • żadną z nich

    7 53.85%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: propozycja kilku zmian

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród

    propozycja kilku zmian

    mam pomysł na kilka zmian i ulepszeń
    1) obecnie po opuszczeniu gildii trzeba czekać 24h żeby dojść do innej gildii według mnie powinno to być 12h
    2)możliwośc wpisywania wartości w handlu przy pomocy klawiatury- poza kilkoma liczba trzeba sie naprzesówac suwakiem żeby trafić w odpowiednią wartość
    3)możliwość sprawdzenia średniego poziomu osób w gildii

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1) różnicę 12 h idzie przeboleć, wszak koniec świata .... w grudniu dopiero
    2) możliwość wpisywania ręcznie ilości w handlu jest w nowym handlu, jak wprowadzą to będzie
    3) ciekawe, ale po co to komu. Tylko będzie dyskryminować te słabsze gildie.

    Tak sobie napisałem, co mi na język na pierwszy rzut wpadło

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    1) a po co ten pośpiech przy zmienianiu gildii, ominie Cię coś ważnego jeżeli dojdziesz po 24h a nie po 12?
    2) możliwość wpisywania ręcznie ilości w handlu będzie w nowym handlu, nowy handel wejdzie prawdopodobnie kilka tygodni po trybie PvP czyli pewnie dzień po końcu świata :-)
    3) średni lvl w tej grze tak naprawdę nic nie oznacza - niektórzy celowo nie robią przygód tylko wszystkie wyprodukowane surowce "wojenne" (chleb, miecze, napitek) sprzedają żeby ulepszać miasto i taka osoba z poulepszanymi wszystkimi budynkami na 5 lvl ma większe możliwości bojowe od osoby, która ma wysoki lvl ale słabą gospodarkę. Poza tym - po co komu taka informacja? Porównania między gildiami będą miały sens dopiero, jak wejdzie PvP a tryb ten wejdzie dopiero kilka tygodni po tym, jak Polacy wybiorą mądry rząd (czyli - nigdy :-P
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Herr_Uther Zobacz posta
    1)....tryb ten wejdzie dopiero kilka tygodni po tym, jak Polacy wybiorą mądry rząd (czyli - nigdy :-P
    Nominacja do komentarza miesiąca, jak nie roku

    1) Ja proponuje wydłużyć do 48h
    2) Jak już pisano, będzie.
    3) Funkcja tak samo potrzebna jak średni poziom budynków, średni zasób złota, średnia pojemność magazynów,...

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. Jak skaczesz z gildii do gildii to czekaj i płacz, trzeba wybrać raz a porządnie
    2. Nowy system handlu - chyba coś o wrześniu jest w pamietniku dewelopera
    3. A co szukasz tej "najlepszej"? Jeśli po wejściu to spoko, ale przed zeby gracze tylko szukali tych z wysoko levelowymi graczami żeby tylko ich wspierali to jestem na nie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.