Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Ban za "Wysyłanie ofert o sprzedaży rezydencji na allegro"

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Ban za "Wysyłanie ofert o sprzedaży rezydencji na allegro"

    Witam. Nastąpiła kuriozalna sytuacja. Dostałem bana za "Wysyłanie ofert o sprzedaży rezydencji na allegro". Oczywiście nic takiego NIGDY nie miało miejsca. Nigdy nikomu nie proponowałem sprzedaży przedmiotów z gry na allegro. Nawet nikomu nie wysłałem ANI JEDNEGO przemiotu ze sklepu mimo, że mam kopalnię klejnotów a wydobyłem już ponad 3k klejnotów z kopalni. Więc niby jak miałem je sprzedawać?!?!??

    Co mogę zrobić? Gdzie się odwołać? Przecież to chore aby bez żadnych dowodów, na podstawie nie wiem czego (posiadania kopalni klejnotów?) dać komuś bana.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Kolonia
    http://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie
    wybierz formularz kontaktowy lub napisz na poniższego maila:
    account.support@thesettlersonline.pl
    na forum nikt Ci nie pomoże; swoją drogą jakbym wyłożył ponad 3 stówki na grę i dostał bana za nic to bym się trochę zdenerwował, jeśli mówisz prawdę to pewnie dostaniesz jakieś zadośćuczynienie ;]
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ręce opadają nikomu nie polece tej gry. To jest po prostu chamstwo. Czuję się okradziony.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeżeli dostałeś Bana za handel kontem lub kontem premium (kryształy) to ban został rozpatrzony przez kilka osób i to nie jakiś tam moderatorów. I jeżeli ich zdaniem handlowałeś kryształami tzn że nimi handlowałeś i bana dostałeś słusznie. Jeżeli bana nie dostałeś słusznie, to wydaje mi się że byłbyś zdziwiony ale nie oburzony, co za tym idzie nie napisałbyś tego drugiego postu: "Ręce opadają nikomu nie polece tej gry. To jest po prostu chamstwo. Czuję się okradziony. ". Po tej wypowiedzi można wyciągnąć prosty przekaz, boisz się napisać do supportu że wystąpił u nich jakiś błąd wiedząc że jesteś na straconej pozycji, więc robisz zamieszanie na forum aby nagłośnić sprawę i zniechęcić ludzi do gry. Jednak twoje podejście nikogo nie obchodzi, gdyż już wcześniej były tematy odnoście banów i był masywny przekaz że nikogo to nie obchodzi, bo to są sprawy twoje i Ubisoft. Gratuluję Bana. A tyle kasy się wtopiło :P

  5. #5
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No i w końcu sie wzięli za cwaniaków którzy chcą tu zarabiać złotówki na tej fajnej grze

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mi to właściwie nie robi różnicy, bo ja tak czy siak na tym nie korzystam. Ale dla samego faktu, taki gracz niszczy zaplanowany system zarobku na grze dla producenta. Wiec wiadomo że to nie tyle ze powinno skutkować banem ale nawet odszkodowaniem przyznanym przez sąd. Takie jest moje zdanie. Bo jak by nie spojrzeć to to jest kradzież w świetle dochodów producenta czy skarbu państwa (podatek od dochodu). 5 lat z miejsca i na kaszuby. Aby nauczył się żyć uczciwie. :P

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tu was zasmucę bo do supportu napisałem. I mam nadzieję że konto zostanie odblokowane. Więc rozkmina się nie udała

    Ale analiza godna podziwu. Pisałem posty w emocjach bo się wkurzyłem. Pewnie każdy by się wkurzył gdyby zapłacił nie małe pieniądze i niesłusznie dostał bana w dodatku w piątek o 20 gdzie support w weekend nie pracuje
    Ostatnio edytowane przez QwertusMaximus ; 31.08.2012 o 23:28

  8. #8
    Koziol1990
    Powiem ci kolego, że ja dostałem ostatnio bana za uzywanie programu do handlu, support zblokował konto na stałe, i nawet nie raczy udowodnić że go używałem, choc widziałem go tylko na aukcjach allegro. Tłumaczenie nie wystarczają, teraz powołali się na to ze w kazdej chwili mogą zamknać mi konto bez powodu. Rownież nie polecam.Całe szczescie ze tych darmozjadów nie nakarmiłem realna kasa. Ludzie za multikonta dostaja mozliwosc wybrania konta na którym chcą gra, a czlowiek uczciwy dostaje bana za nic.

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Koziol1990 sam się przyznałeś ze miałeś styczność z takim programem. Wiec kogo tutaj ściemniasz...

  10. #10
    Koziol1990
    Gdzie ci powiedzialem ze taki program uzywałem? co? Nawet jakbym to prosze o dowody od tygodnia a oni nie sa w stanie mi dać ich. Nigdy nie uzywalem wiec czekam na te dowody ich...

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.