Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: kopalnia po ulepszeniu informuje że nie działa

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat

    kopalnia po ulepszeniu informuje że nie działa

    Tak wygląda kopalnia po ulepszeniu. Dostarcza surowce, zmniejsza ilość rudy w złożu, nie ma nad nią wykrzyknika. Mylna jest informacja o tym że nie działa. Nie ma szczegółowej informacji o końcu cyklu. Na podsumowaniu gospodarki to ta kopalnia która ma wydobycie zero.
    Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: kopalnia1.JPG, 
wyświetleń: 129, 
rozmiar: 23.7 KB, 
ID: 591.Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: kopalnia2.JPG, 
wyświetleń: 126, 
rozmiar: 54.1 KB, 
ID: 592.

  2. #2
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To prawdopodobnie problem z danymi w pamięci podręcznej Twojej przeglądarki.

    Jeśli wyczyszczenie cache przeglądarki i przelogowanie się nie pomoże, proszę zgłosić ten błąd do Supportu.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    miałem ten sam problem z młynem, po wybudowaniu zanim doszedł osadnik zacząłem rozbudowę, i w wyniku tego już ten osadnik tam nie przyszedł, sądzę że to od tego jest bug, trzeba poczekać aż zasiedli go osadnik, następnie podnosić lvl (zamykanie i wznowienie pracy nie pomaga), co prawda u mnie problem się rozwiązał po przestawieniu młyna, ale u Ciebie chyba nie zadziała

  4. #4
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Fakt, zdarza się coś takiego... ale zwykle (jak pisze BB_Xaar) wyczyszczenie pamięci pomaga, a u mnie dodatkowo bądź odświeżenie strony, bądź powtórne zalogowanie - i po problemie.

    Mam za to inny dosyć upierdliwy kłopot, który owszem znika po wyżej wymienionych czynnościach, mianowicie:

    Premie z rybek jak czasem się dodadzą na budynek to nie schodzą z Gwiazdy i to " zero" w Gwieździe widnieje dosyć długo.

    EDIT:

    W tej chwili mam takiego dziwoląga w Gwieździe: "minus dwa na półmiskach ryb"
    Ostatnio edytowane przez Hakardrag ; 03.09.2012 o 14:46

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    w moim przypadku nie pomogło czyszczenie czy odświeżanie , dlatego sądzę że to bug, tak samo jak wyżej w kalkulatorze pokazywało że budynek produkuje 0 mąki a te dane są brane z serwera a nie ciasteczek (tak sądzę )

    co do zawieszania się rzeczy w gwiazdce to też mam często ale akurat odświeżanie pomaga, gorzej jak się zawiesza na dawaniu buffów znajomemu, wtedy się okazuje że zeszły Ci np kosze i pokazuje że znajomy dostał buffa a faktycznie nie dostał :P po odświeżeniu wracają kosze i widać że faktycznie nie dostał, a problem w tym że obecnie ciężko się zalogować, i przy F5 jest często problem z zalogowaniem powtórnym

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Taki błąd istnieje zdarza się wtedy gdy po wybudowaniu nie ma jeszcze pracownika a już zakończy się upgrade do lvl 2 . Budynek taki nie podejmuje produkcji. jedynym znanym rozwiązaniem jest wyburzenie budynku.

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    podejmie produkcje ale z wielkim opuznieniem, nawet do kilku dni :O

  8. #8
    daveandnokia
    co do błędu Hakardraga z tymi buffami, to też tak mam czasami. Ale najbardziej odczuwam ten błąd na netbooku, zaś na stacjonarce jakoś rzadziej...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.