Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Wątek: Czy w tej grze mozna dostać bana za nic?

  1. #1
    Koziol1990

    Czy w tej grze mozna dostać bana za nic?

    Czy w tej grze mozna dostać bana za nic? Ciekaw jestem czy znalazla się osoba która dostała za nic bana?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    Poczytaj sobie wypowiedzi zbanowanych, praktycznie każdy z nich dostał bana za nic :-)
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  3. #3
    Koziol1990
    Tutaj się nie da poczytać wypowiedzi, bo odrazu wiadomosci sa usuwane przez support. Zachowuja się jak w czasach komuny, i dając bana nie musza udowadniać go

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Herr_Uther miał na myśli wypowiedzi graczy na czacie w grze, tam większość jest "niewinna" i gdy tylko wraca z bana to uznaje że się nie należało bo oni nic nie zrobili, albo że oni nie wiedzieli że tak nie można. Nieznajomość regulaminów nie zwalnia od odpowiedzialności. A Tobie Koziol1990 proponuję ponownie napisać do supportu bo naprawdę da się wypracować z nimi sensowne rozwiązanie, ale trzeba chcieć współpracować i rozmawiać jak z normalnymi ludźmi a czytając Twoje wypowiedzi tutaj wnioskuję że Twoja wypowiedź do łagodnych nie należała.

    Pozdrawiam
    MOD_Zakrecony

  5. #5
    Koziol1990
    Wiesz co probowałem do nich pisać setki maili i to łagodnych, ale ciagla odpowiedzieć ze nie musimy udowadniać ze taki program uzywałem, dzisiaj się powolali ze w kazdej chwili moga zamknąc mi konto. I powiedz obiektywnie czy to nie chamstwo z ich strony? Człowiek nie uzywał programu, dostał bana za nic, mysle że też bys był wkurzony na moim miejscu. Ja zadaje im pytania prosze o dowody, a tak odpowiedz jak z sekratarki telefonu, ciagle to samo.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wydaje mi się że oni banując twoje konto mieli jakiś powód. a jeżeli mieli jakiś powód to był on raczej sensowny. Tak wiec raczej masz małe szanse na odzyskanie konta.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    aa
    Ostatnio edytowane przez Byyczek ; 01.09.2012 o 00:28

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A jakiego typu był raport? Mogłeś wysyłać więcej niż 400 surowców na tym programie? Jeżeli wykryli jakieś hacki w tym raporcie to raczej się nie pomylili. Nie mówię ze nie mówisz prawdy. Ale Stwierdzam ze Administratorzy serwera, raczej mają dostęp do takiej bazy danych że nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Mogą nawet prześledzić twoją rozmowę po twoim wylogowaniu. Wiec oni raczej w tym przypadku nie dają bana bezpodstawnie.

  9. #9
    Koziol1990
    Support za brak dowodów na uzywanie programu odpisał: Zgodnie z zaakceptowanymi przez Ciebie Zasadami użytkowania, "Ubisoft ma prawo do wypowiedzenia lub anulowania członkostwa bądź poszczególnej subskrypcji w dowolnym czasie." ROBIA SOBIE Z LUDZI JAJA.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Kozioł trochę się dziwie że tak się upierasz :P nie wiem czy to Twoja pierwsza gra online?? i czy kiedykolwiek czytałeś regulamin(nie tylko tej gry)

    w każdej masz swobodny dostęp za free (co innego jak musisz płacić za dostęp), pieniądze które się wpłaca nie są nawet Twoje, wykupujesz tylko możliwość ulepszania lub dostęp do dodatkowej opcji
    w żadnej też konto nie jest Twoją własnością (jedyny wyjątek gdy ukradną Ci konto ale to nie skarżysz właściciela a osoby trzecie)

    to tak w skrócie przed tworzeniem konta masz regulamin i go akceptujesz, nic więcej nie zwojujesz, jeżeli się nie zgadzasz to pozostaje po prostu nie grać

    Jedyną opcją na odzyskanie konta to upierdliwe wysyłanie maili do supportu,a najlepiej niemieckiego nie naszego, masz dwie opcje: trafisz na kogoś kto dla świętego spokoju odbanuje Cię lub dostaniesz ban na IP ale nagłaśnianie na forum nie przyniesie żadnego skutku

Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.