Zobacz wyniki ankiety: Jak Ci się podoba pomysł wprowadzenia priorytetu?

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    3 75.00%
  • NIE

    1 25.00%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Priorytet wiadomości

  1. #1
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj

    Priorytet wiadomości

    Witam,

    takie małe udogodnienie, bo jak wiemy wiadomości przychodzą i czasami są ważne, myślę że można by to było usprawnić poprzez priorytet wiadomości gdzie by się zaznaczyło te które byśmy mogli mieć w kolejności, poprzez naciśniecie guzika TYP czy jak by tam było.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: piorytet.jpg, 
wyświetleń: 115, 
rozmiar: 59.1 KB, 
ID: 589.  

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Rozumiem przez to żeby wiadomości same się sortowały do danej kolejności np na początku wyświetlają się skarby, prezenty i drop z misji/ przygód a w drugiej kolejności wiadomości od graczy i supportu a na końcu informacje o wzajemnym bufowaniu. Bo nic innego nie wiedzę potrzeby wprowadzać. Właściwie mi pasuje tak jak jest, nie wiem jak dla innych. Zresztą usuwam przeczytane wiadomości aby nie robił mi się syf.

  3. #3
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Zresztą usuwam przeczytane wiadomości aby nie robił mi się syf.
    o kolejności to wiem. Ale tu chodzi o ważne wiadomości, nie ma notatnika w grze , albo zapisywania wiadomości wiec jak by był notatnik to można by było kopiować i zapisywać w notatniku, ale po co kopiować jak też można sobie ustawić priorytet żeby nie szukać, i masz u samej góry. Nie każdy zresztą usuwa, tak myślę.
    Ostatnio edytowane przez emuq ; 30.08.2012 o 22:40 Powód: zapomniałem dopisać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.