Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Imiona generałów

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    04.06.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj

    Imiona generałów

    Witam,
    może to już było ale nie znalazłem więc podaję propozycję:

    -możliwość nadawania indywidualnej nazwy generałowi lub losowe imię inne dla każdego.

    Wiadomo jak jest w grze... Kilku generałów, każdy o nazwie naszego konta, dodatkowo zawsze trzeba sprawdzać który jest który przy odsyłaniu między strefami.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Imiona raczej zbędne, ale weterana i szybkiego można by oznaczyć (W) i (S) przed nazwą.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    04.06.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    Imiona raczej zbędne, ale weterana i szybkiego można by oznaczyć (W) i (S) przed nazwą.
    Właśnie nie zbędne - wyobraź sobie sytuację (codzienną praktycznie jeśli ktoś robi przygody) jeśli masz 4-5 generałów i część z nich robi za 'muły' i stoi w punkcie lądowania a reszta jest na drugim końcu mapy i jak chcesz odesłać tego z punktu lądowania to zawsze trzeba mu przydzielić jakieś jednostki, żeby było wiadomo, który jest który, bo inaczej można wysłać nie tego. Jakieś losowe imiona przydzielane odgórnie byłyby najlepsze wg mnie.

  4. #4
    Osadnik Awatar Kajko2012
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Chasil Zobacz posta
    Właśnie nie zbędne - wyobraź sobie sytuację (codzienną praktycznie jeśli ktoś robi przygody) jeśli masz 4-5 generałów i część z nich robi za 'muły' i stoi w punkcie lądowania a reszta jest na drugim końcu mapy i jak chcesz odesłać tego z punktu lądowania to zawsze trzeba mu przydzielić jakieś jednostki, żeby było wiadomo, który jest który, bo inaczej można wysłać nie tego. Jakieś losowe imiona przydzielane odgórnie byłyby najlepsze wg mnie.
    Imiona, numerki (np. wg nabywania generałów), mała rzecz a ile radości by przyniosła

  5. #5
    Osadnik Awatar Archax
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Słoneczny Gród
    brak ankiety i pomysł do dupy totalnie zbędny

  6. #6
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Archax Zobacz posta
    brak ankiety i pomysł do dupy totalnie zbędny
    właśnie że nie, bo tak jak poprzednicy pisali, wkurza mnie ciągłe sprawdzanie, którey mam garnizon odesłać a który posłać do bitwy. także jestem za

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomysl bardzo dobry, tak dlugo jak nie siada do niego ludzie od polskiego tlumaczenia i nie nazwa naszych generalow Gniewko i Mścisław ...
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Kolonia
    Numerki by wystarczyły. Dodaj ankietę ;]
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.