Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: dzienne misje

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj

    dzienne misje

    Dzienne misje winny być dopasowane do lvl na jakim gracz się znajduje tak aby mógł wykonać to zadanie, anie gdy loguje się co dziennie to mu się one nawarstwiają np. na poziomie 15 dostaje się zadania do zakupów lub sprzedaży które można zrobić w pawilonie handlowym dostępnym dopiero od poziomu 17

  2. #2
    daveandnokia
    Na serwerze testowym w nowej wersji gry opcja handel jest dostępna już od 12-13 lvlu (nie pamiętam dokładnie), przy najbliższej przyszłości wejdzie ona na nasze serwery, więc twój dzisiejszy problem zniknie po prostu Musisz na razie wytrzymać z tą bolączką, ja mam 35 lvl i czasami dostaję głupie misje dzienne, które tylko anuluję...

  3. #3
    tata68468
    mam pytanie zwiąku z tym tematem .Dostalem dziś w zadaniu dziennym ukonczyć przygode ZDRAJCY ,nie mam jej a bede ją mialdopiero za pare dni czy z zwiaku z tym jutro dostane też zadanie dzienne do zrobienia czy dopiero jak to zrobie ,bede mial zadania dzienne?pozdrawiam

  4. #4
    daveandnokia
    To wygląda tak, masz jedną misję dzienną aktywną i jedną misję oczekującą. Jak wykonasz misję dzienną, to z misji oczekującej przejdzie na misję dzienną. NIE ma możliwości wykonania misji oczekującej!! Trzeba o tym zapamiętać. Co do misji dziennej, którą masz akurat aktywną, możesz albo poczekać, albo też anulować ją. Dodatkową informacją jest to, iż codziennie zmienia się misja oczekująca, czyli dziś masz taką, jutro zaś będzie inna, gdyż nie jest ona aktywna...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.