Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 144

Wątek: znikające zakladki handlu, globalu

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    To jest masakra jakaś po prostu ! Niech BB popracuje nad jakością gry , bo wieczne utrudnienia z pewnością nie przyciągną nowych graczy.....

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia

    Brak zakładek handlu - dosyć

    Znowu znikające zakładki Handlu a przez to sypie mi się przygoda i transakcje których potrzebuję. Ekstra. Po raz pierwszy od pól roku pojawiła mi się myśl żeby rzucić tę grę w cholerę albo nie kupować już więcej klejnotów. Zasłanianie się BETĄ jest nieuczciwe moim zdaniem, bo wiadomo że status BETA będą trzymali aż do śmierci gry na zasadzie "grasz i wydajesz pieniądze na własne ryzyko. I nie, jeden koszyk egzotycznych owoców mnie nie udobrucha.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale beda nam admini ciemnote wciskac,ze problemy nie wynikaja z przeciazen serwerow... widac wyraznie,ze w tej chwili Wasze serwery sa przeciazone i macie to samo badz podobnie co u nas bylo (chociaz szalu nadal nie ma) i wynika to z tego,ze iloscia graczy zblizacie sie do serwera Nowa Ziemia. nie chce krakac,ale to dopiero mniejsze problemy_pzdr

  4. #24
    Początkujący Osadnik Awatar Mihau_Alu
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Najlepiej będzie zamknąć grę do czasu jej naprawy niż wk**wiać graczy niedopracowaniem. Grać się nie da i grać się odechciewa.

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Masakra dzisiaj jakaś.
    Ciekawe czy jest to związane z faktem, że za dużo jest graczy na serwerze.
    Ale jak temu zapobiec?

    Miejmy nadzieję, że rozwiążą twórcy ten problem, bo jak na razie tylko nerwy można stracić w spokojny niedzielny wieczór

    Praktycznie ciągle widać te okno:

    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 09.09.2012 o 20:10 Powód: dodanie screena

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Żałosne...

  7. #27
    Początkujący Osadnik Awatar siurgood
    Dołączył
    30.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    grać się odechciewa...
    nie ma znaczenie na jakiej przeglądarce (test robiłem na Chrome, IE9, Opera, FF, Chromium i jeszcze paru), czyszczenie cache, TEMPa - i nic.
    Po prostu ten flash jest do dupy...
    Współczuję tym, którzy włożyli swoje pieniążki w tą grę - tłumaczenie się administracji, że jest to wersja BETA, po prostu jest nie na miejscu.
    Za taką wersję gry nie powinny być pobierane jakiekolwiek opłaty!
    Dodawanie nowych serwerów chyba również przerosło administratorów gry, bo zamiast poprawić jakość rozgrywki, to skopali sprawę na całym froncie.
    Panowie administratorzy-programiści - jak już coś chcecie wypuścić w świat, to zróbcie testy u siebie, a nie na "klientach"!

    bez odbioru,
    Assgarth

  9. #29
    grim_reaper
    Lagi i laczenie z serverem to juz norma , znika wszystko po kilka razy , wywala z gry i nie wazne czy logowanie jest rano czy wieczorem , syf robi sie co dzien wiekszy. Ja na razie nie wlozylem za wiele gotowki w ta gre , ale sa ludzie ktorzy wbili juz niezly kapital i maja tylko obietnice ze kiedys bedzie lepiej , ale pojawia sie pytanie - kiedy to KIEDYS nadejdzie i czy nie bedzie z nim jak z PVP ktorego niektorzy nie moga sie doczekac , lub jak z zadaniami gildii , ktore mimo ze w koncu weszly okazaly sie porazka

    Wiec czy poprawa bedzie kiedykolwiek , a jesli juz bedzie czy przez poprawienie jednych bledow , nie dostaniemy kompletu nowych .

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Sleekmind Zobacz posta
    Znowu znikające zakładki Handlu a przez to sypie mi się przygoda i transakcje których potrzebuję. Ekstra. Po raz pierwszy od pól roku pojawiła mi się myśl żeby rzucić tę grę w cholerę albo nie kupować już więcej klejnotów. Zasłanianie się BETĄ jest nieuczciwe moim zdaniem, bo wiadomo że status BETA będą trzymali aż do śmierci gry na zasadzie "grasz i wydajesz pieniądze na własne ryzyko. I nie, jeden koszyk egzotycznych owoców mnie nie udobrucha.
    wybacz ale jak to nawet będzie wersja finalna to i tak Ubi nie gwarantuje dostępności do gry lub jego stałemu działaniu, nie zwalaj winy na beta, i że zasłaniają się tylko poczytaj warunki korzystania z gry (czyli regulamin, tylko nie regulamin forum). "Podpisałeś" się pod warunkami umowy i winę miej do siebie bo właściciel jasno określił warunki (i słowa nie ma o tym że jak gra nie będzie beta, to będzie lepiej)

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.