Zobacz wyniki ankiety: Pomysły odpowiadają?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 Pomysł-Tak 2 linijki + opcja wyboru

    1 50.00%
  • 1 Pomysł-Tak 1 linijka + opcja wyboru

    1 50.00%
  • 1 Pomysł - Nie

    0 0%
  • 2 Pomysł -Tak

    0 0%
  • 2 Pomysł nie

    1 50.00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: 2 Pomysły

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat

    2 Pomysły

    1.Górny pasek z surowcami można by go powiększyć do dwóch/lub zostawić ale dodać opcje wyboru jakie surowce chcemy by się nam pojawiały np: na co mi na późniejszym poziomie rozgrywki ilość kamienia czy desek iglastych?
    2.Jakiś guziczek który podczas budowania pokazuje "siatke mapy" coś jak podczas przenoszenia generała podejrzewam że ułatwiło by to niektórym sposób planowania budowy i wykorzystywania terenów w 100 procentach

    (Sry za to że jest [FORUM] zamiast gra:P ale nie ogarniam jeszcze jak zakłada się wątki a jechałem prosto z poradnika i nie wiedziałem co to oznacza ^^)
    Ostatnio edytowane przez GustaV0 ; 27.08.2012 o 16:43 Powód: Wytłumaczenie w poście

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    2 pomysł juz jest wdrożony, zajrzyj na testowy tam przy stawianiu budynku podświetla sie dostepne miejsce gdzie można go ulokowac

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    425
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Temat niezgodny z regulaminem - zamykam.
    Proszę zapoznać się z Regulaminem działu "Pomysły i sugestie" a następnie założyć nowy temat.

    Poradnik "Jak dodać ankietę?".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.