Zobacz wyniki ankiety: Czy chcę wprowadzenia do gry elementu zadowolenia ?

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za

    6 46.15%
  • Jest mi obojętne

    2 15.38%
  • Jestem przeciwny

    5 38.46%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zadowolenie

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj

    Zadowolenie

    Na obecną chwilę sporo elementów ozdobnych dostaje się z przygód , jest tez możliwość kupienia w sklepie za klejnoty , natomiast niczego do gry nie wnoszą . Moja propozycja jest taka aby wprowadzić do gry np."zadowolenie" , każdy element ozdobny podnosił by to zadowolenie , a to z kolei mogło by skracać czas produkcji we wszystkich obiektach produkcyjnych i wydobywczych .

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Wam sie w głowach poprzewracało już ładnie jeden chce zaraze żeby mu wojsko wybijało drugi jakieś ławeczki będzie stawiał żeby pixel był zadowolony co z wami /...
    gra ekonomiczna nie simsy

    Poza tym tworzycie w ten sposób ogromną przepaść pomiędzy graczami wydającymi setki złoty miesięczne a graczami wydającymi kilka zł.miesięcznie bądź wcale a to do niczego dobrego nie prowadzi mało że są te wszystkie budynki produkujące same z siebie...generałowie itp.?
    Ostatnio edytowane przez Lightowy ; 27.08.2012 o 14:57

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Lightowy: zauważ że te ozdoby których nawet nie można usunać z gwiazdy tylko zajmuja miejsce na wyspie albo w gwieździe czyli sa całkowicie niepotrzebne a nawet przeszkadzaja, a skoro już sa to niech chociaż coś z nich będzie jakiś pożytek.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Skoro pomysł z wykorzystaniem elementów ozdobnych jest nie na miejscu, to może należało by rozważyć usunięcie tych "śmieci" z przygód .

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    będzie nowy handel w którym chyba takie śmieci będziecie mogli sprzedawać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.