Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Specjaliści - anulowanie misji

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Specjaliści - anulowanie misji

    Ponieważ niektóre misje specjalistów są dość długie, a czasami występuje nagła potrzeba zmiany planów powinna być możliwość anulowania jego misji. Chodzi mi głównie o Odkrywce i Geologa.. Wiem że jest możliwość przyspieszenia ich misji i zakupu nowych jednostek, ale to nie wyczerpuje tematu..

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar ksiaze
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    290
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie pasuje mi to. Musisz podejmować trafne decyzje. Jeśli jesteś z niej nie zadowolony to naucz się nie popełniać błędów. Przykładowo twój geolog szuka węgla, a nagle Ci padła kop miedzi, a na niej najbardziej Tobie zależy, więc trzeba było wcześniej się zastanowić, że może lepiej nie wysyłać geologa na węgiel, bo niedługo padnie mi kop miedzi. Po drugie przy tej opcji straci trochę na wartości szybsze ukończenie szukania za diamenty, a Ubi te nie lubi.

    Acha temat będzie zamknięty, bo nie ma ankiety, więc zrób nowy z ankietą.

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    425
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brak ankiety - zamykam.
    Proszę zapoznać się z Regulaminem działu "Pomysły i sugestie" a następnie założyć nowy temat.

    Poradnik "Jak dodać ankietę?".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.