Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: 30 minutowy banik

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    03.08.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowy Świat

    Banik na 30 minut

    25 sierpnia tego roku otrzymalam z samego rana 30 minutowego bana od moda Arka.
    Podobno za recydywe.
    Recydywa polegalana tym ze wypowiedzialam dwa zdania do kolezanki z gry w momencie kiedy w sumie nic na dziale POMOC sie nie dzialo.
    W kazdym razie mozna sie bylo doczytac ze spamuje i takie tam.
    Biorac pod uwage to co sie dzieje na tym kanale a mowie tu o spamie wszelkiego rodzaju trwajacym po kilka godzin jak to mialo miejsce i wczoraj i dzis od rana jak i w inne dni uwazam ze tego bana dostalam niesprawiedliwie.
    Jesli jednak mial on zaspokoic pragnienie pokazania wladzy czy tez ukojenie rozbuchanego ego osoby ktora mi tego bana wreczyla coz przyjme go z pochylona glowa poniewaz dla tej osoby zadziala on terapia.
    Na moje proby przedstawieia problemu i nadal uwazam ze ban jest niesprawiedliwy zostalam posadzona na dziale pomoc o chorobe psychiczna,o choroby inne radzono mi picie ziolek,niektorzy nawet sugrowali zebym sie powiesila.
    Z calego serca dziekuje za tego bana ktory mi otworzyl oczy i spowodowal ze przestalam korzystac z ogolnodestepnych czatow ograniczajac sie jedynie do wiadomosci prywatnych.
    Nadal uwazam ze ban jaki mnie spotkal byl niesprawiedliwy i chce to tylko dla siebie w jakis sposob rozwiazac.
    Wynika bowiem z niego ze stali uczestnicy kanalu POMOC moga spamowac do woli i o kazdej godzinie co ma miejsce jednakze inne osoby ktore napisza tam dwa zdania od razu z punktu sa trzymani krotko przy krawezniku zeby sie nie wychylali,co mnie spotkalo.
    Nie zgadzam sie z tym banem i z jego ocena i prosze o wyjasnienie czy to byl ban na zasadzie "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie" czy ban ktory szczerze mowiac nie wiem jak mam go odczytac bo na pewno nie za recydywe czy spamowanie.Jak wspomnialam byly to dwa zdania.
    Pozdrawaim moda ktory mi tego bana dal zycze mu dobrego samopoczucia z dobrze wykonywanych obowiazkow i od razu zaznacze zeby sprawa byla jasan.Nie chodzi o bana a o sprawiedliwosc.
    Nie odpuszcze sobie i bede grzebala w tym temacie do ukichania.
    Z powazaniem i milego dnia dla wszystkich ktorzy mi zle zycza.
    Nie mam polskich ogonkow wiec przepraszam za pisownie.
    Ostatnio edytowane przez Aria_T_Loak ; 26.08.2012 o 11:29

  2. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    03.08.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowy Świat
    Zeby unaocznic ze POMOC tonie jest tylko POMOC ale i spam pozwole sobie zrobic dzial spamu w POMOCY.
    Moj spam ograniczyl sie do 2 zdan i 30 minutowego bana a co tutaj sie dizieje??


    Ostatnio edytowane przez Aria_T_Loak ; 26.08.2012 o 14:30

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Skargi na moderatorow jak i zglaszanie userow prosze kierowac poprzez support.
    Temat zamykam.

    Cormax

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.