Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Statystyka handlu

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Statystyka handlu

    Witam ,od kilku dni w wiekszym stopniu zacząłem zwracać uwagę na handel pomiędzy graczami i wpadłem na dość ciekawy pomysł . Moim zdaniem bardzo korzystne i zdecydowanie ułatwiającym grę było by stworzenie pewnego rodzaju statystyki opisującej chwilowe ( aktualną ) potrzeby rynku graczy . Mianowicie jeżeli mam znaczną ilosc danego towaru i chce sie go pozbyc , a tak naprawde nie mam potrzeby wymiany na inny konkretny towar i jedyne na czym mi zalezy to szybka sprzedaz , dzieki takiej statystyce mógł bym tego dokonac zaspokajając jednoczesnie w równie szybki sposób innego gracza ktory aktualnie ma brak danego surowca co wyraznie zakomunikował by w rejestrze jesli mozna by to tak nazwac Byc moze popłynąłem za bardzo ale na chwile obecną uważam ze była by to ciekawa sprawa :P

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam, podłączę się pod wątek, bo jeszcze odnośnie handlu proponowałabym stworzyć taką historię transakcji np. z danego dnia, lub z kilku godzin wstecz, bo czasem juz nie wiem kto mi co zaakceptował i co za ile sprzedałam. Zdarza sie że wyślę ofertę i potem długo nie ma odpowiedzi, a potrzebuje danego produktu i wysyłam kilka ofert. Potem nie wiem na co wydałam aż tyle monet albo innego surowca.
    To co kolega zaproponowal powyżej też super - szczególnie jak ktoś ma żyłkę do handlu - popieram pomysł.

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Peneloop Zobacz posta
    Witam, podłączę się pod wątek, bo jeszcze odnośnie handlu proponowałabym stworzyć taką historię transakcji np. z danego dnia, lub z kilku godzin wstecz, bo czasem juz nie wiem kto mi co zaakceptował i co za ile sprzedałam. Zdarza sie że wyślę ofertę i potem długo nie ma odpowiedzi, a potrzebuje danego produktu i wysyłam kilka ofert. Potem nie wiem na co wydałam aż tyle monet albo innego surowca.
    To co kolega zaproponowal powyżej też super - szczególnie jak ktoś ma żyłkę do handlu - popieram pomysł.
    to juz jest, wejdz na serwer testowy

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Proponuję usunięcie oferty sprzedaży z zakładki handel gdy już sprzedamy dany towar. Czasem gdy samemu nie usunie się oferty sprzedaży dostajesz po kilka propozycji kupna choć sprzedałeś już ten towar
    Pozdrawiam

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Monkq5525 Zobacz posta
    Proponuję usunięcie oferty sprzedaży z zakładki handel gdy już sprzedamy dany towar. Czasem gdy samemu nie usunie się oferty sprzedaży dostajesz po kilka propozycji kupna choć sprzedałeś już ten towar
    Pozdrawiam
    to również jest w nowym handlu, możesz wystawic pewna ilość paczek (max 4 darmowe) i wiecej jak wystawisz nie dostaniesz ofert, na co jedni już narzekaja

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    425
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brak ankiety - zamykam.
    Proszę zapoznać się z Regulaminem działu "Pomysły i sugestie" a następnie założyć nowy temat.

    Poradnik "Jak dodać ankietę?".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.