Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Sortowanie i statystyki w handlu.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Sortowanie i statystyki w handlu.

    Witam. To jest mój pierwszy post/temat na form.
    Gram już w The Settlers od kilku miesięcy. Chciałbym zaproponować, aby w zakładce handel, pojawiła się jakaś możliwość sortowania ofert. Chodzi np. o to że jak chcę kupić dajmy na to stal. To klikam dwukrotnie w ofertach, na pierwszą, lepszą ofertę sprzedaży stali, i automatycznie przesortowują mi się oferty, tak że mam wyświetlone tylko oferty sprzedaży stali, i odwrotnie jak klikam w kosztach np, że chce kupić za 100 drewna iglastego, to pojawiają się oferty tylko za tą i mniejszą wartość.
    Tzn. mechanizm nie musiałby wyglądać dokładnie tak samo, ale chodzi o to żeby można w łatwy sposób przeglądać tylko interesujący nas wycinek ofert w handlu, a nie całość jak teraz, bo czasami samo przewijanie trwa dłużej niż wyprodukowanie

    PS. Nie bardzo wiem jak sobie poradzić z utworzeniem ewentualnej ankiety ?
    Ostatnio edytowane przez Gilgilusz ; 25.08.2012 o 20:16

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    425
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brak ankiety - zamykam.
    Proszę zapoznać się z Regulaminem działu "Pomysły i sugestie" a następnie założyć nowy temat.

    Poradnik "Jak dodać ankietę?".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.