Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Limit człoonków

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.07.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Limit człoonków

    Ponieważ gra się rozwija i przybywa nowych graczy, to chyba dobrym pomysłem byłoby zwiększenie limitu członków w gildiach. Powoli jest co raz więcej silnych i licznych gildii z aktywnymi graczami, a limit niestety ogranicza ich rozwój, a tym samym rozwój innych graczy.

    Czy istnieje możliwość zmiany limitu? Lub nawet usunięcia go?
    Ostatnio edytowane przez Paszczurka ; 24.08.2012 o 14:35

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A po co zwiększać limit członków? Jak dla mnie 100 jest wystarczającą ilością, którą i tak często trudno ogarnąć. Są zakładane nowe gildie, do których można dołączyć i zaangażować się w ich rozwój, można założyć własną... Jeśli ktoś chce być w konkretnej gildii, można poczekać aż zwolni się miejsce. Jak dla mnie nie ma potrzeby zwiększania limitu.
    A tak w ogóle to temat i tak zostanie zamknięty przez brak ankiety.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.07.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Po pierwsze, to zakładając wątek zaznaczona została opcja dodania ankiety, a dlaczego się nie dodała, to ja nie wiem.

    Po drugie nasza gildia ma już 80 członków, w tym zdecydowana większość aktywnych. W dniu dzisiejszym liczba ta zwiększy się prawie do 90, a chętnych jest co raz więcej (na levelach 30+). Tak więc w naszym przypadku limit ten jest zdecydowanie zbyt mały.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    To niech chętni założą sobie własną gildię, skoro jest ich tak dużo. A gildie po 200-300 osób... to chyba już by było trochę za dużo. Wg mnie nawet 100 to jest już sporo.

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    425
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brak ankiety - zamykam.
    Proszę zapoznać się z Regulaminem działu "Pomysły i sugestie" a następnie założyć nowy temat.

    Poradnik "Jak dodać ankietę?".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.